TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Videoland is het resultaat van de herinrichting al te zien. Zo is gekozen voor een nieuw buitenaanzicht.
In de begindagen van de soap werd De Rozenboom gekenmerkt door warme tinten, goudaccenten en veel rood velours dat klasse en elegantie moest uitstralen. Dat kleurenpatroon bleef seizoenenlang gehandhaafd, tot stijlkeuzes als kussentjes op de barkrukken een tikje gedateerd en oubollig begonnen aan te voelen.
Na enkele subtiele veranderingen door de jaren heen, werd de Rozenboom set écht onder handen genomen in 2013. Destijds was Lorena Gonzalez (Gigi Ravelli) manager van het hotel-restaurant. Zij meende dat de boel met z'n tijd meemoest en maakte van de statige, stoffige zaak een hippe hotel-in-boetiekstijl met wellness centrum, sauna en spa. Dit design met veel natuurlijke kleuren en decoratief steengebruik was zeven jaar lang de norm.
De nieuwe Rozenboom lijkt verrassend veel op de oorspronkelijke inrichting uit begin jaren 90. Retro is in, dus dat betekent warme, chique ogende kleuren, de terugkeer van de onmiskenbare wandlampjes en de onmisbare bloemenvaasjes op tafel. Ook de diverse kunstwerken van bloemen en planten en het bladerenbehang geven het geheel een stijlvolle, zo goed als tijdloze uitstraling.
Uiteraard blijven bepaalde zaken bij het oude: maître Marcel is zoals altijd van de partij.
De nieuwe-oude Rozenboom is vanaf woensdag 6 mei te zien in GTST.
Partnerbijdrage
Kijkers genieten van enorme plottwist in Vals Spel: 'Geweldig'
10:57Ruben Nicolai legt het nog een keer uit: 'Zo werkt Pandora'
10:29Familie Bakhcha uit Een Huis Vol gaat op reis: 'Eindelijk uit Nederland'
09:45Dit programma vervangt Een Huis Vol op NPO1
09:33Terugkijken: Jamai brengt Schindler's List opnieuw tot leven in Maestro