TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Videoland is het resultaat van de herinrichting al te zien. Zo is gekozen voor een nieuw buitenaanzicht.
In de begindagen van de soap werd De Rozenboom gekenmerkt door warme tinten, goudaccenten en veel rood velours dat klasse en elegantie moest uitstralen. Dat kleurenpatroon bleef seizoenenlang gehandhaafd, tot stijlkeuzes als kussentjes op de barkrukken een tikje gedateerd en oubollig begonnen aan te voelen.
Na enkele subtiele veranderingen door de jaren heen, werd de Rozenboom set écht onder handen genomen in 2013. Destijds was Lorena Gonzalez (Gigi Ravelli) manager van het hotel-restaurant. Zij meende dat de boel met z'n tijd meemoest en maakte van de statige, stoffige zaak een hippe hotel-in-boetiekstijl met wellness centrum, sauna en spa. Dit design met veel natuurlijke kleuren en decoratief steengebruik was zeven jaar lang de norm.
De nieuwe Rozenboom lijkt verrassend veel op de oorspronkelijke inrichting uit begin jaren 90. Retro is in, dus dat betekent warme, chique ogende kleuren, de terugkeer van de onmiskenbare wandlampjes en de onmisbare bloemenvaasjes op tafel. Ook de diverse kunstwerken van bloemen en planten en het bladerenbehang geven het geheel een stijlvolle, zo goed als tijdloze uitstraling.
Uiteraard blijven bepaalde zaken bij het oude: maître Marcel is zoals altijd van de partij.
De nieuwe-oude Rozenboom is vanaf woensdag 6 mei te zien in GTST.
De TV van gisteren: Zweverige types vallen niet in de smaak bij Het Roer Om-kijkers
06:47Vanavond op TV: Brieven aan Hueting, Winter vol liefde, The Adjustment Bureau
21:59Vader van Valentijn Driessen overleden: 'Precies gegaan zoals hij wilde'
20:14Rob Geus en John van den Heuvel ondernemen juridische stappen na uitlatingen Johan Derksen over sauna
15:45Zo mis je geen moment van de uitreiking van de Gouden RadioRing 2026