TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Daar ben ik al honderd keer voor gevraagd, maar als ik daaraan meedoe, sta ik straks voor lul. Daar heb ik echt geen zin in", laat de presentatrice optekenen door Veronica Magazine.
De 38-jarige Brabantse is naar eigen zeggen bang om af te gaan doordat ze sommige 'simpele' vragen niet weet te beantwoorden. ''Ik denk vaak achteraf pas: o ja, dat is ook zo. Maar daar heb je niks aan in die show." Meedenkend als ze is, tipt Hendriks de makers van De slimste mens wel een andere kandidaat. ''Ik zou Wilfred Genee weleens willen zien in De slimste mens. Gaat-ie niet doen, maar hij weet van heel veel dingen wel iets."
De finaleweek van De slimste mens is maandagavond begonnen. Naar de kennisquiz van Philip Freriks en Maarten van Rossem op NPO2 keken 1,6 miljoen mensen.
Partnerbijdrage
In Scam Alert onderzoeken Ellie Lust en cyberjournalist Daniël Verlaan de schimmige wereld van digitale oplichting. Waar traditionele oplichters nog fysiek te traceren zijn, speelt fraude zich tegenwoordig steeds vaker af achter schermen en anonieme profielen. Dit nieuwe RTL-programma laat zien hoe kwetsbaar we online kunnen zijn én hoe we ons beter kunnen wapenen.
De TV van gisteren: Kijkers onder de indruk van engelengeduld van agenten in Bureau Utrecht
06:47Vanavond op TV: Boerderij Van Dorst, Grote gezinnen, grote vakanties, Independence Day: Resurgence
21:24Amber Kortzorg baalt van stoppen Kassa: 'Verbijsterd'
16:00Benieuwd naar de reallifesoap van De Boogaartjes? Wij weten de releasedatum
15:16Kürt Rogiers geniet van Nederlandse talkshows en van déze in het bijzonder