TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Daar ben ik al honderd keer voor gevraagd, maar als ik daaraan meedoe, sta ik straks voor lul. Daar heb ik echt geen zin in", laat de presentatrice optekenen door Veronica Magazine.
De 38-jarige Brabantse is naar eigen zeggen bang om af te gaan doordat ze sommige 'simpele' vragen niet weet te beantwoorden. ''Ik denk vaak achteraf pas: o ja, dat is ook zo. Maar daar heb je niks aan in die show." Meedenkend als ze is, tipt Hendriks de makers van De slimste mens wel een andere kandidaat. ''Ik zou Wilfred Genee weleens willen zien in De slimste mens. Gaat-ie niet doen, maar hij weet van heel veel dingen wel iets."
De finaleweek van De slimste mens is maandagavond begonnen. Naar de kennisquiz van Philip Freriks en Maarten van Rossem op NPO2 keken 1,6 miljoen mensen.
Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire
10:04'MAX Vakantieman zie je weer vanaf deze datum'
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival