TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In De Frogers: Happy Campers gaan Natasja, René en alle kinderen plus aanhang kamperen in Engeland. En dat is blijkbaar iets wat veel Nederlanders aanspreekt. Nu zijn onze landgenoten natuurlijk gek op kamperen en is het kampeerprogramma We Zijn er Bijna is ook al jaren een hit op de Nederlandse televisie. Tel daar de zeker niet onsympathieke Frogers bij op en je hebt een hit.
Het vorige record voor TLC dateerde alweer uit 2018 toen Fred van Leer met de Nederlandse versie van Say Yes To The Dress 327.000 kijkers scoorde. De Frogers hebben dat aantal nu verpulverd.
Wij spraken Natasja Froger over Happy Campers en ook zijn was enthousiast over de reis. Dat interview kun je hier lezen.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje