TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de modetalentenjacht Heb Ik Wat Van Je Aan? strijden wekelijks drie talentvolle modeontwerpers - onder het toeziend oog van Olcay Gulsen en Mart Visser - om de gunst van een bekende Nederlandse vrouw. De BN'er in kwestie geeft precies aan wat ze wel voor niet wil. De ontwerpers nemen haar maten op en dan moeten ze meteen aan de slag, want over vier dagen moet de outfit al klaar zijn. En dat blijkt makkelijker dan het lijkt.
Inmiddels zijn er al heel wat bekende vrouwen de revue gepasseerd in dit eerste seizoen, zoals Maxime Meiland, Bridget Maasland, Heleen van Royen en zelfs topsporter Irene Schouten. Deze week is het de beurt aan presentatrice Giovanca Ostiana. Zij is benieuwd of de ontwerpers haar kunnen helpen aan de perfecte outfit voor een shoot voor JAN Magazine.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk