TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Är bagarna redo? Nu bakar vi!" Dat zou de Zweedse André van Duin zeggen als hij met zijn vaste kreet 'bakkers klaar, bakken maar' de kandidaten aan het werk zet. De uitzending staat in het teken van Scandinavische patisserie.
Als eerste maken de bakkers een prinsessentaart. Die kreeg die bijnaam omdat Zweedse prinsesjes hem zo lekker vonden. Daarna wagen ze zich aan een dozijn fastelavnsboller, broodjes met room of custard. De meesterproef bestaat uit een uitgebreide fikatafel. Fika is de term voor een koffiepauze, maar in Zweden is het ook een levenswijze.
Heerlijk met vrienden genieten van een moment rust met koffie en wat lekkers. De bakkers maken een tafel vol hartige en zoete lekkernijen. Smakelijk eten, of zoals de Zweden het zeggen: Välsmakande.
Heel Holland Bakt is elke zondagavond om 20:30 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
Programma Olympische Winterspelen zondag 15 februari
23:04Shorttracker Jens van 't Wout wint weer Olympisch goud!
18:03Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz
11:03B&B vol liefde-stel Daniël en Danique verwacht eerste kindje: 'Little Valentine'
10:43Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette