TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wilfred Genee vroeg haar vrijdagavond in Vandaag Inside naar het programma, waarna ze het één ander te vertellen had. "Ik was best een beetje verrast dat ik het nu weer ga doen", opent ze. "Ik was namelijk wel gevraagd om het in januari en februari te doen en toen dacht ik 'dat is redelijk te doen', omdat dan de voetbalcompetities voor een groot deel stil liggen."
Hélène heeft er nooit een geheim van gemaakt dat sport altijd voor gaat, maar dat wordt dus nu lastiger. "Toen belden ze me in de vakantie op of ik de maanden september en oktober wilde doen op maandag, dinsdag en woensdag", vervolgt ze.
De presentatrice gaat de klus wel doen, maar wil wel dat er iets veranderen. Daarom heeft ze een lange mail geschreven naar de directie met daarin verbeterpunten, zodat het programma een grotere kans van slagen heeft. "We moeten onderscheidend zijn", vindt ze.
Patrick Martens over mogelijke reboot ZOOP: 'Zitten mensen daarop te wachten?'
15:14Kees van der Spek haalt uit naar critici: 'Wij zijn geen arrestatieteam'
14:06Nieuwe gezichten en oude problemen: Dit zijn de eerste beelden van Medisch Centrum West
13:33Deze zeven BN'ers worden getipt voor Wie is de Mol? en ook de locatie lijkt bekend
11:24Shownieuws: dit zijn de vervallen huizen van Emile Ratelband in Arnhem