TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wilfred Genee vroeg haar vrijdagavond in Vandaag Inside naar het programma, waarna ze het één ander te vertellen had. "Ik was best een beetje verrast dat ik het nu weer ga doen", opent ze. "Ik was namelijk wel gevraagd om het in januari en februari te doen en toen dacht ik 'dat is redelijk te doen', omdat dan de voetbalcompetities voor een groot deel stil liggen."
Hélène heeft er nooit een geheim van gemaakt dat sport altijd voor gaat, maar dat wordt dus nu lastiger. "Toen belden ze me in de vakantie op of ik de maanden september en oktober wilde doen op maandag, dinsdag en woensdag", vervolgt ze.
De presentatrice gaat de klus wel doen, maar wil wel dat er iets veranderen. Daarom heeft ze een lange mail geschreven naar de directie met daarin verbeterpunten, zodat het programma een grotere kans van slagen heeft. "We moeten onderscheidend zijn", vindt ze.
Komende week in GTST: Herhaalde huilbuien en de poerende praatstok
19:02Deze BN'ers doen mee aan het nieuwe RTL 4-programma Pandora
18:32Alles wat je moet weten over het tweede seizoen van misdaadserie Anoniem
16:16Floortje Dessing: 'Op weg naar het échte einde van de wereld'
15:11WK Darts 2026: zo kijk je gratis naar de eerste twee rondes