TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vanaf januari 2022 is Wilfred Genee samen met René van der Gijp en Johan Derksen dagelijks op televisie dankzij hun nieuwe talkshow. Hélène Hendriks staat in de startblokken om wat werk van de presentator over te nemen.
In gesprek met De Telegraaf vertelt Hendriks dat ze ervan uitgaat de doordeweekse, Europese voetbalavonden aan haar takenpakket als presentatrice kan toevoegen. "Ik ga er 100 procent van uit dat ik dat van hem overneem. En of ik ook een rol krijg in de eventuele daily straks, dat gaan we wel zien. Ik heb er nog niet over gesproken in ieder geval."
Eerder deed het gerucht de ronde dat Hendriks ook een rol in de talkshow zou krijgen, maar zelf stelt ze die eis niet. Afgelopen zomer was ze ook te zien in het praatprogramma De Oranjezomer, waarin ze optrad als verslaggever en deskundige, maar ook een enkele keer als presentatrice. "En ik denk ook niet dat ze me vragen voor de politieke onderwerpen, of zo. Dat doet Thomas van Groningen veel beter."
Wilfred Genee zal sowieso nog wat werk moeten afstoten om de dagelijkse talkshow te kunnen maken. Zo maakte hij vorige week al bekend te stoppen met de ochtendshow op Radio Veronica.
Wanneer is Goedemorgen Nederland weer terug op tv?
11:23Bekijk de eerste beelden van het tweede seizoen De Hanslers: Van de Piste naar de Playa
10:16De eerste beelden van Bestemming X 2026 zijn verschenen
10:00Barbara de Loor onthult haar favoriete serie: 'Er zit veel humor en zelfspot in'
09:54Hoe leuk: alle afleveringen van De Fabeltjeskrant komen online