TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Cabaretier Henry van Loon maakt zijn gezin het hoofdonderwerp in de voorstelling Jannie the Showdog. Hij is sinds 2018 samen met actrice Jelka van Houten en dat zorgde voor een nieuwe levensfase.
Als kersverse stiefvader moest hij aan twee jonge kinderen uitleggen dat hij hun nieuwe papa was. Daar kwam later nog een baby bij, twee konijnen en de hond uit de titel van de voorstelling: Jannie.
Van Loon vertelt met een flinke dosis humor over hoe dit zijn leven veranderde. De cabaretier staat bekend om zijn droge humor en heeft ook een succesvolle acteercarrière.
Van Houten en hij leerden elkaar kennen tijdens de opnames van Comedy Live en maakten samen de komedieserie Tropenjaren. Aan RTL Nieuws vertelden ze dat samen acteren ‘als een soort daten’ aanvoelt.
Henry van Loon: Jannie the Showdog is op vrijdag 21 maart 2025 om 20:25 uur te zien op NPO 3. (HH)
Partnerbijdrage
Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All
08:39De TV van gisteren: The Winner Takes it All verslaat Pandora, maar kritiek op 'ongeloofwaardige' jury groeit
06:47Vanavond op TV: Ruben langs de Zuid-Chinese Zee, The floor, The Back-Up Plan
23:59Kijk vanavond naar de herhaling van de Golden Globes 2026 op FilmBox
11:09Van wintersport naar zon, maar zonder vetpot: dit verdiende Denise aan De Hanslers-serie