TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Herman den Blijker neemt het met zijn team van drie personen iedere week op tegen een andere chef met drie personen. De chefs mogen alleen vanaf de kant met handgebaren aanwijzingen geven, de deelnemers moeten het zware werk doen. En er moet hoe dan ook een kerstdiner op tafel komen.
De Kookklunzen wordt gepresenteerd door Gordon die de deelnemers een tas met ingrediënten en een menu geeft. De gerechten van de brigades van kookklunzen worden beoordeeld door een wisselend vijfkoppig jurypanel van BN’ers die allemaal affiniteit met koken hebben: Meneer Reimers, Donnie, tv-kok London Loy, Tooske Ragas, Roberta Pagnier, Ellemieke Vermolen en chef Vanja van der Leeden.
Per gang is 3.000 euro te winnen voor de winnende brigade. Na drie gangen is duidelijk wie er het meeste geld bij elkaar heeft gekookt. Herman neemt het intussen op tegen collega-chefs Onno Kokmeijer, Mounir Toub, Maaike Dogan en Alain Caron.
Kookklunzen is vanaf donderdag 8 december wekelijks om 20.30 uur te zien op SBS6
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Zien: eerste beelden van de cast van The Passion 2026
16:38Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer