TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Herman den Blijker neemt het met zijn team van drie personen iedere week op tegen een andere chef met drie personen. De chefs mogen alleen vanaf de kant met handgebaren aanwijzingen geven, de deelnemers moeten het zware werk doen. En er moet hoe dan ook een kerstdiner op tafel komen.
De Kookklunzen wordt gepresenteerd door Gordon die de deelnemers een tas met ingrediënten en een menu geeft. De gerechten van de brigades van kookklunzen worden beoordeeld door een wisselend vijfkoppig jurypanel van BN’ers die allemaal affiniteit met koken hebben: Meneer Reimers, Donnie, tv-kok London Loy, Tooske Ragas, Roberta Pagnier, Ellemieke Vermolen en chef Vanja van der Leeden.
Per gang is 3.000 euro te winnen voor de winnende brigade. Na drie gangen is duidelijk wie er het meeste geld bij elkaar heeft gekookt. Herman neemt het intussen op tegen collega-chefs Onno Kokmeijer, Mounir Toub, Maaike Dogan en Alain Caron.
Kookklunzen is vanaf donderdag 8 december wekelijks om 20.30 uur te zien op SBS6
Shownieuws tipt Donny Roelvink: 'Pak je koffers en vertrek'
12:29Thomas trapt zijn Oranjezomer-week af met deze gasten
11:16Fred haalt uit naar Ellen in B&B Vol Liefde: 'Fysiek is het een oma'
10:26Woeste Grond: 'Hierom had dit seizoen geen cliffhanger'
09:07B&B Vol Liefde: dit vinden jullie de saaiste B&B-houder en deze heeft de mooiste plek