TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Herman den Blijker neemt het met zijn team van drie personen iedere week op tegen een andere chef met drie personen. De chefs mogen alleen vanaf de kant met handgebaren aanwijzingen geven, de deelnemers moeten het zware werk doen. En er moet hoe dan ook een kerstdiner op tafel komen.
De Kookklunzen wordt gepresenteerd door Gordon die de deelnemers een tas met ingrediënten en een menu geeft. De gerechten van de brigades van kookklunzen worden beoordeeld door een wisselend vijfkoppig jurypanel van BN’ers die allemaal affiniteit met koken hebben: Meneer Reimers, Donnie, tv-kok London Loy, Tooske Ragas, Roberta Pagnier, Ellemieke Vermolen en chef Vanja van der Leeden.
Per gang is 3.000 euro te winnen voor de winnende brigade. Na drie gangen is duidelijk wie er het meeste geld bij elkaar heeft gekookt. Herman neemt het intussen op tegen collega-chefs Onno Kokmeijer, Mounir Toub, Maaike Dogan en Alain Caron.
Kookklunzen is vanaf donderdag 8 december wekelijks om 20.30 uur te zien op SBS6
Wanneer is de finale van Hunted VIPS te zien?
13:00'NPO werkt aan tv-versie van het populaire spel Weerwolven’
10:15Benja Bruijning en Aiko Beemsterboer in nieuwe serie van makers Knokke Off
10:00Marlijn Weerdenburg en Frits Sissing zijn klaar voor het Musical Awards Gala: 'De Oscars van het musicalgenre'
10:00Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'