TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Uit het leven brengt een laatste, eervolle groet aan bekende en minder bekende mensen die een blijvende bijdrage aan het bestaan hebben geleverd.
In vogelvlucht gaat Herman door het jaar en staat hij stil bij beroemdheden uit binnen- en buitenland die niet meer onder ons zijn. Dit zijn onder meer Aart Staartjes, Little Richard, Bob Fosko, Marc de Hond, Jan des Bouvrie, Kirk Douglas, Sean Connery, Eddie van Halen, Louis van Dijk, Liesbeth List, Kobe Bryant en ook Corrie van Gorp en Maradona zullen vast niet ontbreken.
Daarnaast is er aandacht voor minder bekende mensen wiens impact voelbaar is: de Chinese arts die als eerste alarm sloeg over corona, de vrouw die op 14-jarige leeftijd model stond voor Sneeuwwitje in de gelijknamige tekenfilm van Walt Disney en de zwarte wiskundige die bij de NASA eerst werd aangezien voor de koffiejuffrouw, maar in 1969 de baanberekeningen maakte voor de eerste vlucht naar de maan.
Uit het leven is op woensdag 30 december te zien om 21.30 uur op NPO 1
De serie Swanenburg is nu ook te zien op Videoland
10:22Familie Gillis: Massa Is Kassa binnenkort terug en dit kan je allemaal verwachten
10:08Temptation Island Spanje loopt he-le-maal uit de hand en gast gooit tablet van een berg
08:12De TV van gisteren: De Verraders sluit de aflevering af met ‘zieke plottwist’
20:41Volgers hadden gelijk: Astrid Kersseboom is de verteller van The Passion