TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van der Zandt (45) bevestigde deze feiten enigszins schoorvoetend in de radioshow van Giel Beelen op Radio Veronica.
Beelen confronteerde hem met het gerucht dat de organisatie Van der Zandt en Dionne Stax samen op de klus wil zetten. De presentator ontkende niet: "Ja, nou ja, daar moet ik even over nadenken hoe ik dat vind. Er wordt over gepraat, maar we zien het allemaal wel."
De bevestiging dat Herman al praat met de organisatie is tegen het zere been van Jan Smit. De zingende Avrotros-presentator maakt er geen geheim van ook het Songfestival te willen presenteren. Maar hij is nog niet benaderd door het ESF, zo bevestigde zijn management vorige week. Smit verwacht pas in december iets te horen.
De keus voor Van der Zandt lijkt enigszins onverwachts. De presentator van Met het mes op tafel is niet direct de doelgroep voor het Eurovisie Songfestival. Daarentegen staat hij bekend om zijn onderkoelde humor en heeft hij als nieuwslezer en Tour de France verslaggever ruime ervaring met live televisie en grote evenementen.
De TV van gisteren: Kijkers leven mee met Tobias Camman na emotionele opdracht in Het Perfecte Plaatje Op Reis
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Het perfecte plaatje op reis, Life
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:24Wát een ontknoping! Bekijk de samenvatting van Argentinië – Egypte tijdens het WK voetbal (video)