TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Herman van der Zandt is hard op weg de meest veelzijdige presentator van Hilversum te worden. Na sport-, actualiteiten- en spelprogramma's waagt hij zich met de Top 2000 à Go-Go aan muziekshows. In de laatste dagen van het jaar loodst Herman kijkers samen met Leo Blokhuis door de lijst der lijsten.
Met de aanstelling van Van der Zandt komt een einde aan wekenlange onduidelijkheid. Nadat de in opspraak geraakte Matthijs van Nieuwkerk al zijn werkzaamheden neerlegde was het lot van de Top 2000 op televisie ongewis. Maar niemand blijkt onvervangbaar, ook de presentator van het eerste uur niet. Herman treedt, naar eigen zeggen eenmalig, op als gastheer.
In een persverklaring laat NTR weten dat de Top 2000 quiz dit jaar niet doorgaat. Matthijs van Nieuwkerk had al enkele afleveringen opgenomen toen het schandaal rond zijn grensoverschrijdend gedrag naar buiten kwam. Dit materiaal wordt niet gebruikt, ook zou het productietechnisch niet haalbaar zijn om de hele reeks opnieuw op te nemen.
De Top 2000 à Go-Go met Herman van der Zandt start op maandag 26 december.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?