TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een leek zou zeggen dat het decor vooral blauw met goud is en dat er een podium midden in het publiek staat, maar dat kan ook beter. Luister maar naar ontwerper Florian Wieder: “Het decorontwerp laat de verbinding zien tussen de lucht, de zee en het land. De horizon is de link tussen deze elementen en die horizon zal werken als een venster om de wereld van Eurovisie 2020 te openen. Het vloerplan van het decor is geïnspireerd op de kanalen en bruggen die land en water in Nederland verbinden. Hiermee willen we de artiesten zo dicht mogelijk bij het publiek brengen.”
Florian is een Duitser, dus hij zal dat niet letterlijk zo opgeschreven hebben, maar daar moet vertaling aan te pas zijn gekomen. Hij is hoe dan ook geen vreemde voor het Eurovisie Songfestival, Wieder ontwierp het decor de afgelopen drie jaar ook al. Volgens producent Sietse Bakker was de Duitser nu eenmaal de beste: „We zien straks een vernieuwend decor, groots in zijn eenvoud en toch vol verrassingen.”
Er is nog een nieuwtje: de greenroom is -na een jaar afwezigheid- terug in de zaal. Dat is de plek waar de artiesten gaan zitten na hun optreden. Hierdoor zal het publiek zich volgens de ontwerpers nog meer verbonden voelen met de artiesten.
Jean-Paul uit B&B Vol Liefde werkt aan realityserie, samen met deze oud-kandidate
10:45Urk!-tweeling Gerda en Mathilde geeft update na ziekenhuisopname in Spanje
09:57André en Janny keren op deze datum terug op tv met hun nieuwe programma Beestenboel
09:31De TV van gisteren: pijnlijke plottwist bij Paul in B&B Vol Liefde verbijstert kijkers
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, Secret duets, Ted