TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tegenover het ANP doet ze uit de doeken wat ze van het programma vindt. "Gewoon een programma waarin het draait om de muziek, niet om wie de beste is. Muziek moet eigenlijk geen wedstrijd zijn", zo zegt Lisa, die wel erkent dat er een soort van strijd is, maar niet onderling. "Het is zo fijn dat er weer een muziekprogramma op tv is".
Het mooiste liedje van Nederland is sinds zondag 13 oktober op televisie en wordt gepresenteerd door Johnny de Mol. Voorafgaand aan het programma kon iedereen zijn favoriete liedje inzenden en op basis daarvan werd een top 50 gemaakt van nummers die aan bod komen in het programma. Na vijf afleveringen zijn er nog tien liedjes over en is het tijd voor de finale.
De liedjes worden gezongen door van allerlei bekende Nederlandse zangers. In de eerste aflevering waren onder meer Anita Meyer, Tino Martin en Xander de Buisonjé te zien.
Het mooiste liedje is elke zondag om 20.00 uur te zien bij SBS 6.
Tina Nijkamp onthult salaris Wilfred Genee bij Vandaag inside
20:21Kerststress en familiechaos: Één Grote Familie krijgt eigen kerstfilm op Videoland
14:15Rechtszaak van Yvonne Coldeweijer tegen Talpa gaat om 'gestopte vergoeding'
14:03Actrice Ortál Vriend weemoedig over laatste opnames Flikken Rotterdam
13:30Merel Westrik geeft uniek afscheidscadeau bij laatste ochtendshow