TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mis niets over Het gevoel van de Vierdaagse. Voeg TVgids.nl als voorkeursbron toe in Google.
Maak TVgids.nl je Google-favoriet
Hoe voelt de Vierdaagse? Herman van der Zandt en Sosha Duysker halen in Het Gevoel van de Vierdaagse vier dagen verhalen van de deelnemers op. Dag 1 voert door de Betuwe, over de dijk tussen Lent en Oosterhout. Start en eindpunt is het Nijmeegse plein De Wedren.
Herman van der Zandt en Sosha Duysker doen vier dagen lang verslag van de 107e editie van de Nijmeegse 4Daagse. Dag 1 voert de deelnemers aan het grootste wandelevenement ter wereld dwars door de Betuwe, over de dijk tussen Lent en Oosterhout. Start en eindpunt is het Nijmeegse plein De Wedren.
Nieuw in deze editie van Het Gevoel van de Vierdaagse is de ‘Lucht-je-hart babbelbox’: een levensgrote doos langs de route waarin deelnemers en supporters hun ervaringen kunnen delen.
Sosha Duysker houdt van wandelen, maar de vaste 4Daagse-afstanden van 30, 40 en 50 kilometer vindt de presentatrice wel ‘andere koek’. “Ik ben ooit zo gek geweest om op nationale televisie te zeggen dat ik eens de 4Daagse ga lopen. Elk jaar hoop ik dat men dat vergeten is, haha!”
Het Gevoel van de Vierdaagse is van dinsdag 15 juli tot en met vrijdag 18 juli 2025 te zien om 19:30 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.
Partnerbijdrage
Estavana Polman wordt vaste tafelgast bij Vandaag Inside
07:47De TV van gisteren: RTL Boulevard trekt veel kijkers met eerbetoon aan Peter R. de Vries
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Het perfecte plaatje op reis, The Specialist
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij