TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 37-jarige Hef, die eigenlijk Julliard Frans heet, heeft tien studioalbums uitgebracht. Met Tranen, Koud en Hefvermogen 2 stond de Rotterdammer, die het dictee dus in zijn thuisstad ondergaat, bovenaan de Album Top 100. In 2022 publiceerde hij zijn biografie, PUUR.
KRO-NCRV meldt dat er ook een sporter meedoet aan de jaarlijkse taalcompetitie. Marlou van Rhijn, Paralympisch kampioene, onderwerpt zich ook aan de vragen over de Nederlandse taal. De presentatie van het dictee is in handen van Frits Spits.
Het dictee wordt traditiegetrouw geschreven door Wim Daniëls en voorgelezen door Gerdi Verbeet. Aan de wedstrijd doen twintig BN'ers en twintig niet-BN'ers mee. Onder de bekende deelnemers bevinden zich ook cabaretier Erik van Muiswinkel, presentator Roos Abelman, schrijver Peter Middendorp, weldoener Sander de Kramer en zangeres Izaline Calister.
Kijk terug: koning leest de troonrede voor
12:52Kijkers geraakt door Sjoerd Pleijsier bij Tijd voor MAX: 'Zo mooi gesproken'
11:45Familie Wildeman wilde graag door met Een Huis Vol
11:32Johan Derksen vindt dat Tim Hofman alleen op effectbejag uit is: 'Sensatiezucht'
10:51Dit programma vervangt Let's Play Ball op SBS6