TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze laatste aflevering van Het Hoge Noorden leert presentatrice Dionne Stax dat de opvoeding in Scandinavië op een aantal punten afwijkt van die in Nederland. In Zweden bezoekt ze een zogenaamde bosschool, waar het welzijn van de leerlingen zwaarder telt dan het halen van goede rapportcijfers.
Dionne was zelf zwanger tijdens de opnames van dit seizoen van Het Hoge Noorden. Tijdens haar ontmoetingen voor dit programma deed ze inspiratie op voor de opvoeding van haar dochter Lexie. “
In Nederland zijn er allemaal regels en moet alles veilig, maar daar is een ietwat andere instelling”, vertelde Dionne aan het ANP. “Als een kindje valt, en een blauwe plek krijgt, is het vallen en opstaan. Dat sprak me erg aan. Een kind moet kind kunnen zijn.”
Het Hoge Noorden is iedere dinsdag om 21:25 uur te zien bij MAX op NPO 1. Deze aflevering verschijnt op dinsdag 18 februari 2025.
Robert van Hemert moest naar psycholoog door deelname Verraders: 'Helemaal van de buitenwereld losgeraakt'
09:27SBS lanceert nieuwe talentenjacht Sing with me: 'Duet met zangicoon'
09:12Gordon verrast Gijp met lachwekkende prijs: 'Meest aanstekelijke lach'
19:41Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm