TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In december vindt in Antwerpen de reünie plaats tijdens de Studio 100 SingAlong.
Niet alle acteurs zullen van de partij zijn, maar wel een groot deel. Loek Beernink (Nienke), Lucien van Geffen (Fabian), Vincent Banic (Mick), Iris Hesseling (Amber), Sven de Wijn (Jeroen), Vreneli van Helbergen (Patricia) en Marieke Westenenk (Joyce) zijn van de partij.
Seizoenen lang werden er Het Huis Anubis-afleveringen uitgezonden over verschillende mysteries. Het werd tussen 2006 en 2009 uitgezonden. Later volgde er nog een spin-off. Voor onder meer Achmed Akkabi (Appie) was de serie de doorbraak bij het grote publiek. Hij zat daarna onder meer in Moordvrouw en Mocro Maffia.
Tijdens en na de serie volgden nog theatershows en twee bioscoopfilms. Ook de muziek en de boeken waren een hit. En nu gaat een deel van de cast dus wederom het podium op.
De SingAlong van Studio 100 is op 1 en 7 december geleid door Gert Verhulst en James Cooke. Het rijke verleden van Studio 100 staat centraal en er gaan geruchten dat ook de originele samenstelling van K3 aanwezig zal zijn.
Benieuwd naar wat de castleden na hun Anubis-avontuur zijn gaan doen? Lees dan hier verder!
Op deze datum start het derde seizoen van Single Bells
09:10De TV van gisteren: kijkers hopen vurig op nieuw seizoen van Zussen na slotaflevering met open einde
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, Code van Coppens, Trap
21:22Kijkers onder de indruk van Noraly Beyer en Frank van Leeuwen in Boerderij Van Dorst: 'Beste uitzending tot nu toe'
15:15Kimi Antonelli zet alles op alles om zijn eerste wereldtitel te pakken tijdens de Formule 1 GP van Mexico