TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In december vindt in Antwerpen de reünie plaats tijdens de Studio 100 SingAlong.
Niet alle acteurs zullen van de partij zijn, maar wel een groot deel. Loek Beernink (Nienke), Lucien van Geffen (Fabian), Vincent Banic (Mick), Iris Hesseling (Amber), Sven de Wijn (Jeroen), Vreneli van Helbergen (Patricia) en Marieke Westenenk (Joyce) zijn van de partij.
Seizoenen lang werden er Het Huis Anubis-afleveringen uitgezonden over verschillende mysteries. Het werd tussen 2006 en 2009 uitgezonden. Later volgde er nog een spin-off. Voor onder meer Achmed Akkabi (Appie) was de serie de doorbraak bij het grote publiek. Hij zat daarna onder meer in Moordvrouw en Mocro Maffia.
Tijdens en na de serie volgden nog theatershows en twee bioscoopfilms. Ook de muziek en de boeken waren een hit. En nu gaat een deel van de cast dus wederom het podium op.
De SingAlong van Studio 100 is op 1 en 7 december geleid door Gert Verhulst en James Cooke. Het rijke verleden van Studio 100 staat centraal en er gaan geruchten dat ook de originele samenstelling van K3 aanwezig zal zijn.
Benieuwd naar wat de castleden na hun Anubis-avontuur zijn gaan doen? Lees dan hier verder!
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Dit programma vervangt The Voice of Holland na de spannende finale
10:03Martine van Os stelt prangende vraag aan We Zijn er Bijna!-opvolger Marlijn Weerdenburg: 'Ik wil niet vervelend doen'
10:00Dit is de favoriete serie van Harm Edens: 'Je gaat echt van de personages houden'
09:15Zo reageren alle verbannelingen op de ontmaskering van De Verraders: 'Hoe kan dit?'
08:50De TV van gisteren: Kijkers te spreken over vlotte montage Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
