TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In december vindt in Antwerpen de reünie plaats tijdens de Studio 100 SingAlong.
Niet alle acteurs zullen van de partij zijn, maar wel een groot deel. Loek Beernink (Nienke), Lucien van Geffen (Fabian), Vincent Banic (Mick), Iris Hesseling (Amber), Sven de Wijn (Jeroen), Vreneli van Helbergen (Patricia) en Marieke Westenenk (Joyce) zijn van de partij.
Seizoenen lang werden er Het Huis Anubis-afleveringen uitgezonden over verschillende mysteries. Het werd tussen 2006 en 2009 uitgezonden. Later volgde er nog een spin-off. Voor onder meer Achmed Akkabi (Appie) was de serie de doorbraak bij het grote publiek. Hij zat daarna onder meer in Moordvrouw en Mocro Maffia.
Tijdens en na de serie volgden nog theatershows en twee bioscoopfilms. Ook de muziek en de boeken waren een hit. En nu gaat een deel van de cast dus wederom het podium op.
De SingAlong van Studio 100 is op 1 en 7 december geleid door Gert Verhulst en James Cooke. Het rijke verleden van Studio 100 staat centraal en er gaan geruchten dat ook de originele samenstelling van K3 aanwezig zal zijn.
Benieuwd naar wat de castleden na hun Anubis-avontuur zijn gaan doen? Lees dan hier verder!
De TV van gisteren: Voice of Holland levert iets in bij tweede aflevering blind auditions
09:18Chris Woerts over scheiding prins Bernhard: 'Sylvie, er is een nieuwe miljonair op de markt!'
09:10Johan Derksen stapt wegens Wilfred Genee eerder op bij Vandaag inside
09:04Humberto Tan maakt RTL Tonight special met Mark Rutte
08:51Malgosia hint op bedavonturen met Joey Ceti in House of villains: 'Jij bent echt een bad bitch'