TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In december vindt in Antwerpen de reünie plaats tijdens de Studio 100 SingAlong.
Niet alle acteurs zullen van de partij zijn, maar wel een groot deel. Loek Beernink (Nienke), Lucien van Geffen (Fabian), Vincent Banic (Mick), Iris Hesseling (Amber), Sven de Wijn (Jeroen), Vreneli van Helbergen (Patricia) en Marieke Westenenk (Joyce) zijn van de partij.
Seizoenen lang werden er Het Huis Anubis-afleveringen uitgezonden over verschillende mysteries. Het werd tussen 2006 en 2009 uitgezonden. Later volgde er nog een spin-off. Voor onder meer Achmed Akkabi (Appie) was de serie de doorbraak bij het grote publiek. Hij zat daarna onder meer in Moordvrouw en Mocro Maffia.
Tijdens en na de serie volgden nog theatershows en twee bioscoopfilms. Ook de muziek en de boeken waren een hit. En nu gaat een deel van de cast dus wederom het podium op.
De SingAlong van Studio 100 is op 1 en 7 december geleid door Gert Verhulst en James Cooke. Het rijke verleden van Studio 100 staat centraal en er gaan geruchten dat ook de originele samenstelling van K3 aanwezig zal zijn.
Benieuwd naar wat de castleden na hun Anubis-avontuur zijn gaan doen? Lees dan hier verder!
Bekijk hier de reünie van Een Vergetelijk Mooie Reis
09:30Schema tweede halve finale Eurovisie Songfestival 2026
09:20Video: MAFS-trouwambtenaar Soraya over het bizarre nee-moment van dit seizoen
09:20RTL 4 zendt het concert van Suzan & Freek op deze datum uit
09:18Gerard Joling maakt het weer veel te bont in Vandaag Inside: 'Dit is heel ordinair, sorry!'