TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De documentaireserie Het Jaar van Douwe Bob bestaat uit zes delen en biedt een intiem kijkje in het leven van zanger Douwe Bob. De artiest wordt gevolgd tijdens een jaar vol hoogtepunten, waaronder meerdere hits en een uitverkochte clubtour.
Maar Het Jaar van Douwe Bob gaat verder dan alleen zijn muzikale triomfen. De documentaire toont ook cruciale momenten uit zijn persoonlijke leven. Zo laat de zanger onder meer zien hoe hij worstelt met zijn innerlijke demonen, voor moeilijke keuzes komt te staan en uiteindelijk de weg vindt naar een gezondere en gelukkigere versie van zichzelf.
Ook de verhuizing van de zanger van zijn woonboot in Amsterdam naar een huis in Abcoude en zijn huwelijksaanzoek komen in de documentaireserie voorbij.
Het Jaar van Douwe Bob is vanaf zondag 21 juli om 21.35 uur te zien bij BNNVARA op NPO 3 te zien. De documentaire is ook te streamen bij NPO Start.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond