TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een onverwachte wending in de aflevering van Married at First Sight vanavond. Het koppelsweekend is aangebroken en daar worden de koppels verrast door het voor hen onbekende stel Stephan en Patricia.
De MAFS-stellen hadden het niet zien aankomen: een bonuskoppel. De experts hebben besloten een nieuw koppel een kans te geven, omdat het huwelijk van Martijn en Nicole al vroeg in het avontuur strandde. En tot nu toe is dat nieuwe huwelijk nog een succes. Ondanks dat Patricia heeft aangegeven dat Stephan op het gebied van uiterlijk niet haar type is, gaat het tussen de twee momenteel ontzettend goed.
Die fijne sfeer is lang niet bij ieder koppel het geval. Al eerder in het liefdesavontuur bleek dat Remco en Paula niet op één lijn zitten. Toch komen ze allebei opdagen bij het koppelsweekend, tot enthousiasme van de andere stellen. Wel slapen ze tijdens het weekend apart van elkaar.
Remco geeft aan het nog wel te zien zitten om een goed gesprek te voeren, maar in de eerste instantie wil Paula daar niets van weten. Als Carlo Boszhard aanmoedigt om dat gesprek toch te voeren als Remco daar behoefte aan heeft, stemt ze daar toch mee in.
Niet alleen tussen Remco en Paula is de sfeer bekoeld, dat geldt ook in de relatie van Wilfred en François. Waar het in de eerste weken hartstikke goed ging, lijkt daar toch verandering in te komen. François gaf eerder al aan dat hij twijfels heeft over hun relatie, tot teleurstelling van Wilfred. Niet alleen de experts van MAFS schrokken daarvan, ook de kijkers waren verbaasd over de breuk. De andere MAFS-deelnemers steunen de twee.
In de aflevering van vanavond zagen we hoe de stellen aankomen bij de prachtige villa, waar zij voor het koppelsweekend met z’n allen verblijven. Daar zien de koppels elkaar weer en wordt hun huidige situatie besproken. Zo blijken Laura en Cathalijne nog steeds heel verliefd, gaat het met Maarten en Richelle goed en hebben Wichian en Loes het nog altijd fijn samen.
Bij Remco en Paula en Wilfred en François gaat het liefdesavontuur niet helemaal zoals gehoopt. Gelukkig is er nog genoeg gezelligheid over, want aan het einde van de aflevering van dinsdagavond zien we hoe de deelnemers gezellig met elkaar feesten in de villa.
Hoe het koppelsweekend verder verloopt, zie je woensdagavond om 20:30 uur op RTL4.
De TV van gisteren: Voice of Holland levert iets in bij tweede aflevering blind auditions
09:18Chris Woerts over scheiding prins Bernhard: 'Sylvie, er is een nieuwe miljonair op de markt!'
09:10Johan Derksen stapt wegens Wilfred Genee eerder op bij Vandaag inside
09:04Humberto Tan maakt RTL Tonight special met Mark Rutte
08:51Malgosia hint op bedavonturen met Joey Ceti in House of villains: 'Jij bent echt een bad bitch'