TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met haar lange blonde haren en haar vrolijke karakter was Esther in de jaren 90 een opvallende verschijning op het Sint-Michiel in Geleen. Ook de jongens uit de klas hadden haar in het vizier. Esther vond al die aandacht wel leuk, maar vriendjes had ze eigenlijk nooit.
Er was maar één man in het leven van dit Mooiste meisje van de klas en dat was haar vader. Toen Esther twaalf was kreeg hij een hersentumor. Dat zette haar jeugd op z’n kop, een leven met pieken en dalen volgde.
Op veertigjarige leeftijd sloeg het noodlot opnieuw toe. Ditmaal werd Esther zelf getroffen door een hersentumor. Ondanks alles blijft ze haar vrienden en familie verbazen met de levenslust en positiviteit waarmee ze in het leven staat. Jaap Jongbloed gaat bij haar langs.
Expeditie Robinson-kandidaten Camiel en Mátyás houden hun eigen eetproef
10:27Dit programma vervangt Hunted op de maandagavond
08:31De TV van gisteren: Floor Jansen blaast iedereen omver met rocknummer in Als IK het Zing
06:47Vanavond op TV: Schaatsen: EK afstanden Tomaszów, MasterChef USA, Unstoppable
22:04Kijkers geraakt door verhaal van Klaas in Winter Vol Liefde