TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij RTL Boulevard stelde Boyan zich officieel voor en blikte hij terug op zijn eerste uitzending.
Ephraim droomde er als kind al van om nieuwslezer te worden. Tijdens zijn studie journalistiek in Utrecht werkte hij al bij Omroep West en RTV Rijnmond. Na zijn studie in 2017 ging hij aan de slag als verslaggever bij RTV Lansingerland en in 2018 trad hij aan als nieuwslezer bij Omroep Gelderland.
Als kind kampte Boyan met een spraakgebrek. Maar zijn stotter weerhield hem er niet van een loopbaan in de journalistiek na te jagen. Hij ontdekte tijdens zijn opleiding dat hij tijdens een uitzending helemaal geen last heeft: "Eigenlijk kun je dat vergelijken met zangeres Miss Montreal. Zij stottert niet zodra ze gaat zingen."
Aan RTL Boulevard vertelde Boyan dat hij met zweethanden naar de studio van het RTL Ontbijtnieuws reed. Maar toen de uitzending eenmaal bezig was en de eerste onderwerpen geweest waren zat hij al een stuk relaxter achter de desk.
De TV van gisteren: Even Tot Hier maakt grandioze comeback en is Wie is de Mol? de baas
11:35Jan Smit voerde Gert Verhulst dronken tijdens Antwerpse stapavond: 'Hij bestelde stiekem shotjes'
11:04Bondgenoten-ster Mercedes fel over kritiek op haar gedrag: 'Was brak'
10:40Winnaar Slimste mens seizoen 27: 'Retespannend om mee te doen'
10:00Zo gaat het echt achter de schermen van Even tot Hier