TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na twee jaar afwezigheid is Holland’s Next Top Model terug. De strijd tussen potentiële modellen in een kersvers seizoen is vanaf nu te zien op Videoland.
De eerste twee afleveringen zijn nu al te zien.
Naast dat het het veertiende seizoen is, gaan er ook veertien modellen in spé de strijd de strijd met elkaar aan voor dat felbegeerde modellencontract.
Loiza Lamers, die het programma in 2015 won, neemt de presentatie weer op zich en doet dat niet alleen. Ze krijgt namelijk weer hulp van Yolanda Hadid. Zij zal zich naast haar rol als jurylid, ook mentor zijn voor de modellen.
Nieuwe toevoeging aan de jury is Rodney Lam. Hij is CEO en co-owner van het internationale street fashion merk Daily Paper.
In dit seizoen komen ook een aantal wereldberoemde gezichten voorbij waaronder Nikkie de Jager en de zusjes Bella & Gigi Hadid. En daar is hun moeder Yolanda erg blij mee liet ze eerder weten. “Ik ben zo trots op mijn meiden en ik vind het ongelofelijk leuk dat ze tijd in hun drukke schema hebben kunnen vinden om ons te helpen zoeken naar het nieuwe Nederlandse Topmodel.”
Holland's Next Top Model is vanaf 7 oktober 2024 wekelijks te streamen bij Videoland.
Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
10:13Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch
10:00Yvon Jaspers verklapt: dit Boer Zoekt Vrouw-stel is te zien in Onze Boerderij: De Oogst
08:55De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder