TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na twee jaar afwezigheid is Holland’s Next Top Model terug. De strijd tussen potentiële modellen in een kersvers seizoen is vanaf nu te zien op Videoland.
De eerste twee afleveringen zijn nu al te zien.
Naast dat het het veertiende seizoen is, gaan er ook veertien modellen in spé de strijd de strijd met elkaar aan voor dat felbegeerde modellencontract.
Loiza Lamers, die het programma in 2015 won, neemt de presentatie weer op zich en doet dat niet alleen. Ze krijgt namelijk weer hulp van Yolanda Hadid. Zij zal zich naast haar rol als jurylid, ook mentor zijn voor de modellen.
Nieuwe toevoeging aan de jury is Rodney Lam. Hij is CEO en co-owner van het internationale street fashion merk Daily Paper.
In dit seizoen komen ook een aantal wereldberoemde gezichten voorbij waaronder Nikkie de Jager en de zusjes Bella & Gigi Hadid. En daar is hun moeder Yolanda erg blij mee liet ze eerder weten. “Ik ben zo trots op mijn meiden en ik vind het ongelofelijk leuk dat ze tijd in hun drukke schema hebben kunnen vinden om ons te helpen zoeken naar het nieuwe Nederlandse Topmodel.”
Holland's Next Top Model is vanaf 7 oktober 2024 wekelijks te streamen bij Videoland.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek