TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Camera aan? Tijd voor actie.
Vanaf 1 juni is te zien hoe BN'ers als Babette van Veen, Daphne Bunskoek, Jochem van Gelder en Tim den Besten het ervan afbrengen als professionele fotografen in een speciaal seizoen van Het Perfecte Plaatje in Argentinië. Wekelijks wagen ze zich aan twee verschillende foto-opdrachten, ook ditmaal kritisch beoordeeld door vast jurylid William Rutten en zijn nieuwe compagnon Gaby Herbstein.
Normaal krijgen de deelnemers van Het Perfecte Plaatje negen maanden te tijd om zich te ontwikkelen als fotograaf, maar voor deze lading BN'ers zou dat een droom zijn geweest. Zij krijgen namelijk slechts drie weken de tijd. Dat maakt het anders, geeft William Rutten alvast een tipje van de sluier. "Normaal zie je de kandidaten groeien in dit programma, maar daar is nu geen tijd voor."
Bekijk hier snel de eerste beelden.
Het Perfecte Plaatje in Argentinië is vanaf 1 juni wekelijks om 20:30 uur te zien op RTL4.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:28Dit is de winnaar van Het Perfecte Plaatje Op Reis 2026
20:04Video: Rob Kamphues in het diepste geheim getrouwd op Mykonos
19:34Laatste seizoen Flikken Rotterdam komt 'gewoon' op televisie
16:37Video: NOS-nieuwslezeres Iris de Graaf deelt eerste beelden dochtertje Gigi