TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Camera aan? Tijd voor actie.
Vanaf 1 juni is te zien hoe BN'ers als Babette van Veen, Daphne Bunskoek, Jochem van Gelder en Tim den Besten het ervan afbrengen als professionele fotografen in een speciaal seizoen van Het Perfecte Plaatje in Argentinië. Wekelijks wagen ze zich aan twee verschillende foto-opdrachten, ook ditmaal kritisch beoordeeld door vast jurylid William Rutten en zijn nieuwe compagnon Gaby Herbstein.
Normaal krijgen de deelnemers van Het Perfecte Plaatje negen maanden te tijd om zich te ontwikkelen als fotograaf, maar voor deze lading BN'ers zou dat een droom zijn geweest. Zij krijgen namelijk slechts drie weken de tijd. Dat maakt het anders, geeft William Rutten alvast een tipje van de sluier. "Normaal zie je de kandidaten groeien in dit programma, maar daar is nu geen tijd voor."
Bekijk hier snel de eerste beelden.
Het Perfecte Plaatje in Argentinië is vanaf 1 juni wekelijks om 20:30 uur te zien op RTL4.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'
09:20Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
08:06VPRO onthult tweede naam van laatste seizoen Zomergasten
07:56De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer