TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Camera aan? Tijd voor actie.
Vanaf 1 juni is te zien hoe BN'ers als Babette van Veen, Daphne Bunskoek, Jochem van Gelder en Tim den Besten het ervan afbrengen als professionele fotografen in een speciaal seizoen van Het Perfecte Plaatje in Argentinië. Wekelijks wagen ze zich aan twee verschillende foto-opdrachten, ook ditmaal kritisch beoordeeld door vast jurylid William Rutten en zijn nieuwe compagnon Gaby Herbstein.
Normaal krijgen de deelnemers van Het Perfecte Plaatje negen maanden te tijd om zich te ontwikkelen als fotograaf, maar voor deze lading BN'ers zou dat een droom zijn geweest. Zij krijgen namelijk slechts drie weken de tijd. Dat maakt het anders, geeft William Rutten alvast een tipje van de sluier. "Normaal zie je de kandidaten groeien in dit programma, maar daar is nu geen tijd voor."
Bekijk hier snel de eerste beelden.
Het Perfecte Plaatje in Argentinië is vanaf 1 juni wekelijks om 20:30 uur te zien op RTL4.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie
10:26De eerste beelden van de veelbelovende Nederlandse dramaserie BASTA zijn er eindelijk!