TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het laatste seizoen van Dokter Deen kwam in 2018 op tv. De Vlielandse huisarts hing haar stethoscoop aan de wilgen, en vertolker Monique van de Ven deed hetzelfde met haar carrière.
Zeven jaar genoot de actrice van haar pensioen, tot Een Vrouw als Monique op haar pad kwam. In een mix van feit en fictie wordt eer bewezen aan haar leven en werk: Van de Ven speelt een versie van zichzelf, die zich in haar vakantiehuis in Bretagne voorbereidt op een nieuwe rol.
Als er een fietser met pech aanklopt, neemt ze deze jongeman (gespeeld door Joes Brauers) onder haar hoede en vertelt ze hem over haar leven en carrière.
Een Vrouw als Monique is doorspekt met beelden uit Van de Vens rijke oeuvre; Van Turks Fruit tot Een Vrouw als Eva en Lang Leve de Koningin.
Een Vrouw als Monique is onderdeel van de Het Uur van de Wolf. Deze aflevering zie je op dinsdag 9 december 2025 om 22:40 uur op NPO 2.
Paniek bij De Bondgenoten na heftige val Salar: 'Heb je pijn?'
10:53Dit programma vervangt Urk! op SBS6
10:05Heel Holland Bakt flink ingekort: 'Van 50 naar 35 minuten'
10:00Janny van der Heijden: 'Ik verwacht dat Heel Holland Bakt Elke Dag in de smaak zal vallen'
09:59Miljoenenjacht terugkijken: zo won Jordy toch nog 89.000 euro