TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Daan Schuurmans vertelt op 20 maart nog een keer het verhaal van de koninklijke familie. In de laatste aflevering gaat het over de toekomst van het Nederlandse koningshuis. Want hoe lang is een dergelijke ouderwetse traditie nog houdbaar? Na volgende week is het over en uit met het programma dat wekelijks gemiddeld zo'n 2 miljoen kijkers (inclusief uitgesteld kijken) trok.
De NPO hoopt die 2 miljoen vast te houden met de Omroep MAX-serie Zussen waarin drie vrouwen tot hun grote verrassing ontdekken te zijn. De zussen worden gespeeld door actrices Fockeline Ouwerkerk, Joy Delima en Melody Klaver. Zij erven niet alleen de boerderij van hun vader, maar ook de geheimen van pa die overleed na een val in een gierput.
De serie Zussen start op 3 april. De week ervoor, op 28 maart is er eerst nog de eenmalige uitzending Geef om je Hersenen, een jaarlijks programma dat aandacht vraag voor hersenonderzoek.
De streamingtip van de week: Hjem Til Jul seizoen 3
13:14Peter uit De Hanslers krijgt deze opvallende tips van kijkers
11:26Hoe is het toch met Herman Kortekaas (95) uit Peppi en Kokki?
10:49Terugkijken: Denise snapt helemaal niets van haar stage op het terras en moeder Mo heeft kritiek
09:50Familie Lopez maakt comeback in Een Huis Vol