TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Daan Schuurmans vertelt op 20 maart nog een keer het verhaal van de koninklijke familie. In de laatste aflevering gaat het over de toekomst van het Nederlandse koningshuis. Want hoe lang is een dergelijke ouderwetse traditie nog houdbaar? Na volgende week is het over en uit met het programma dat wekelijks gemiddeld zo'n 2 miljoen kijkers (inclusief uitgesteld kijken) trok.
De NPO hoopt die 2 miljoen vast te houden met de Omroep MAX-serie Zussen waarin drie vrouwen tot hun grote verrassing ontdekken te zijn. De zussen worden gespeeld door actrices Fockeline Ouwerkerk, Joy Delima en Melody Klaver. Zij erven niet alleen de boerderij van hun vader, maar ook de geheimen van pa die overleed na een val in een gierput.
De serie Zussen start op 3 april. De week ervoor, op 28 maart is er eerst nog de eenmalige uitzending Geef om je Hersenen, een jaarlijks programma dat aandacht vraag voor hersenonderzoek.
                        Producent Banijay bevestigt terugkeer Temptation Island
16:18Paniek in De Bondgenoten: Roma wordt aangevallen door een spin
15:19Kijkers verdeeld over Het Zwaard van Damocles op SBS6
11:04Frans en Mariska Bauer worden opa en oma
09:52Koppel totaal niet blij met make-over in SBS6-programma VTwonen: Weer verliefd op je huis