TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Daan Schuurmans vertelt op 20 maart nog een keer het verhaal van de koninklijke familie. In de laatste aflevering gaat het over de toekomst van het Nederlandse koningshuis. Want hoe lang is een dergelijke ouderwetse traditie nog houdbaar? Na volgende week is het over en uit met het programma dat wekelijks gemiddeld zo'n 2 miljoen kijkers (inclusief uitgesteld kijken) trok.
De NPO hoopt die 2 miljoen vast te houden met de Omroep MAX-serie Zussen waarin drie vrouwen tot hun grote verrassing ontdekken te zijn. De zussen worden gespeeld door actrices Fockeline Ouwerkerk, Joy Delima en Melody Klaver. Zij erven niet alleen de boerderij van hun vader, maar ook de geheimen van pa die overleed na een val in een gierput.
De serie Zussen start op 3 april. De week ervoor, op 28 maart is er eerst nog de eenmalige uitzending Geef om je Hersenen, een jaarlijks programma dat aandacht vraag voor hersenonderzoek.
De streamingtip van de week: Wuthering Heights op HBO MAX
10:42Het Perfecte Plaatje op Reis is drie keer per week te zien en dit is de startdatum
10:11Johnny de Mol presenteert De WK Kwis voor SBS6
09:41SBS6 komt tijdens WK voetbal met dubbele uitzendingen van Vandaag Inside of De Oranjezomer
09:27Zo vierde Monique Hansler dit jaar Koningsdag