TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Leontine Ruiters, Frank Masmeijer en Monique Westenberg zijn de volgende gasten die hun intrede maken in het nieuwe programma Het Waren 2 Fantastische Dagen. Wat hebben zij met elkaar gemeen?
In het nieuwe SBS6-programma Het Waren 2 Fantastische Dagen geven iedere aflevering drie nieuwe BN’ers de volledige controle uit handen. Ze weten namelijk van tevoren niet met wie ze de villa zullen delen. Dat ontdekken ze pas op de ochtend van aankomst. En dat is best spannend, want tijdens de opnames is er geen presentator, cameraploeg of regisseur om op terug te vallen.
Via persoonlijke muziekfragmenten, dierbare voorwerpen, emotionele videoboodschappen en onverwachte vragen komen de gesprekken over hun leven, liefdes en alles daartussenin vanzelf op gang.
Het Waren 2 Fantastische Dagen met Frank, Monique en Leontine is op zondag 6 juli 2025 om 20:00 uur te zien op SBS6.
Op deze datum zie je de finale van Wie Is de Mol? 2026
09:46De TV van gisteren: 1 miljoen kijkers vol lof over Ik Vertrek-deelnemers Simoon en Arrie
09:34Video: Dit kan je allemaal verwachten in het nieuwe programma I’ve Got the Music in Me
06:47Vanavond op TV: Klinkt als een sekte, 010: De mensen die Rotterdam kleur geven, Apollo 13
17:38Geen nieuw seizoen voor St. Willebrord: Het Mirakel van Brabant