TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eigenlijk is het vreemd dat het zo lang moest duren voordat het belezen drietal Maarten, Sis en Vincent van Rossem een bezoek bracht aan Deventer. De plaats in Overijssel is al sinds de vijftiende eeuw een drukkerscentrum van Europees belang en ook nu nog bekend als boekenstad.
In Hier zijn de Van Rossems vertelt Maarten over de lange boekengeschiedenis van Deventer, waar nog steeds veel uitgeverijen en antiquariaten te vinden zijn en jaarlijks de grootste boekenmarkt van Europa plaatsvindt. Als Maarten is uitgepraat laat architect Vincent zien hoe een middeleeuwse wijk in Deventer na protesten niet werd gesloopt, maar een prachtige restauratie kreeg.
Kunsthistoricus Sis, die afgelopen week op 77-jarige leeftijd is overleden, staat in deze uitzending ook nog stil bij een beroemde burger van Deventer, meestervervalser Han van Meegeren.
Danielle van Grondelle geeft update na dubbele botbreuk in De Verraders
10:00Dit zijn de 5 best bekeken Blind Auditions van The Voice of Holland 2026
09:28Georgina Verbaan en nog meer bekende namen voegen zich bij cast Dag & Nacht
08:33Met deze BN'ers start Johnny de Mol zijn nieuwe tv-quiz Pokerface
08:04De TV van gisteren: kijkers zijn getuige van bijzonder pijnlijke exits in De Verraders