TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
SBS 6 maakt de komst van de nieuwe, grote spelshow bekend in een persbericht.
In Missions impossible worden onbekende Nederlanders uitgedaagd binnen een maand onder begeleiding van experts iets schier onmogelijks onder de knie te krijgen: van 'one hundred and eighty' gooien op een dartboard tot een auto in één beweging driftend tussen twee andere auto’s parkeren. Wie de missie volbrengt, wint 10.000 euro.
Hélène Hendriks is niet het enige gezicht van Missions impossible. Jan Versteegh, Dennis van der Geest en Leo Alkemade gaan ook op pad om in totaal vijftien nietsvermoedende kandidaten te overvallen en uit te dagen hun grenzen te verleggen in het zes afleveringen tellende programma.
Missions impossible is vanaf dinsdag 12 oktober te zien om 20.30 uur bij SBS 6.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?