TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Heb je na een drukke werkdag even geen inspiratie wat te koken? Dan zou het nieuwe programma van Hugo Kennis en Froukje de Both wel eens een uitkomst kunnen zijn. In De Kook Challenge krijg je in vijf minuten een makkelijk en lekker recept te zien.
Het concept kan je bekend in de oren klinken, want het is namelijk een spin-off van Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven.
Hugo en Froukje gaan in vijf afleveringen van vijf minuten meteen na het vroege RTL Nieuws een gezonde maaltijd koken. Normaal gesproken is de kok voor het vroege nieuws geprogrammeerd met Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven en roert hij dan in de pannen. Vanaf volgende week is dat dus even anders.
Fans van Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven kunnen sinds deze week ook weer opgelucht ademhalen, want een nieuw seizoen werd maandag weer afgetrapt. Mét Hugo Kennis, die een tijdje afwezig was.
De Kook Challenge is vanaf maandag 6 februari om 18:10 uur te zien op RTL4.
Alles over Waar de F*ck Is Stuk seizoen 2: van de deelnemers tot de startdatum
20:21Verrassing voor kijkers: Annechien Steenhuizen maakt comeback bij NOS Journaal
20:12Finale De Slimste Mens krijgt bijzonder tintje door eerbetoon aan Paulien Cornelisse
19:16De Bondgenoten-kijkers hadden gelijk: Anouk keert inderdaad terug
15:04Hannah Hoekstra speelt de hoofdrol in boekverfilming De Camino