TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Heb je na een drukke werkdag even geen inspiratie wat te koken? Dan zou het nieuwe programma van Hugo Kennis en Froukje de Both wel eens een uitkomst kunnen zijn. In De Kook Challenge krijg je in vijf minuten een makkelijk en lekker recept te zien.
Het concept kan je bekend in de oren klinken, want het is namelijk een spin-off van Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven.
Hugo en Froukje gaan in vijf afleveringen van vijf minuten meteen na het vroege RTL Nieuws een gezonde maaltijd koken. Normaal gesproken is de kok voor het vroege nieuws geprogrammeerd met Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven en roert hij dan in de pannen. Vanaf volgende week is dat dus even anders.
Fans van Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven kunnen sinds deze week ook weer opgelucht ademhalen, want een nieuw seizoen werd maandag weer afgetrapt. Mét Hugo Kennis, die een tijdje afwezig was.
De Kook Challenge is vanaf maandag 6 februari om 18:10 uur te zien op RTL4.
Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen
14:37Eddy Zoëy blikt terug op een heftige tijd door Eagle Syndroom: 'Praatte niet of nauwelijks'
13:45Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan