TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Heb je na een drukke werkdag even geen inspiratie wat te koken? Dan zou het nieuwe programma van Hugo Kennis en Froukje de Both wel eens een uitkomst kunnen zijn. In De Kook Challenge krijg je in vijf minuten een makkelijk en lekker recept te zien.
Het concept kan je bekend in de oren klinken, want het is namelijk een spin-off van Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven.
Hugo en Froukje gaan in vijf afleveringen van vijf minuten meteen na het vroege RTL Nieuws een gezonde maaltijd koken. Normaal gesproken is de kok voor het vroege nieuws geprogrammeerd met Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven en roert hij dan in de pannen. Vanaf volgende week is dat dus even anders.
Fans van Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven kunnen sinds deze week ook weer opgelucht ademhalen, want een nieuw seizoen werd maandag weer afgetrapt. Mét Hugo Kennis, die een tijdje afwezig was.
De Kook Challenge is vanaf maandag 6 februari om 18:10 uur te zien op RTL4.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6