TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Heb je na een drukke werkdag even geen inspiratie wat te koken? Dan zou het nieuwe programma van Hugo Kennis en Froukje de Both wel eens een uitkomst kunnen zijn. In De Kook Challenge krijg je in vijf minuten een makkelijk en lekker recept te zien.
Het concept kan je bekend in de oren klinken, want het is namelijk een spin-off van Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven.
Hugo en Froukje gaan in vijf afleveringen van vijf minuten meteen na het vroege RTL Nieuws een gezonde maaltijd koken. Normaal gesproken is de kok voor het vroege nieuws geprogrammeerd met Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven en roert hij dan in de pannen. Vanaf volgende week is dat dus even anders.
Fans van Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven kunnen sinds deze week ook weer opgelucht ademhalen, want een nieuw seizoen werd maandag weer afgetrapt. Mét Hugo Kennis, die een tijdje afwezig was.
De Kook Challenge is vanaf maandag 6 februari om 18:10 uur te zien op RTL4.
Vanaf deze datum is het tweede seizoen van Haantjes te zien
10:12OMG: Keert datingprogramma Love Island terug op televisie?
10:00Rust en Vreugd-regisseur Tim Oliehoek vertelt wat hij zelf kijkt op televisie
09:55Malgosia heeft een rolletje te pakken in Flikken Maastricht
09:47Zo gaat het verder met de afgewezen Rob in Married at First Sight 2026