TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Heb je na een drukke werkdag even geen inspiratie wat te koken? Dan zou het nieuwe programma van Hugo Kennis en Froukje de Both wel eens een uitkomst kunnen zijn. In De Kook Challenge krijg je in vijf minuten een makkelijk en lekker recept te zien.
Het concept kan je bekend in de oren klinken, want het is namelijk een spin-off van Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven.
Hugo en Froukje gaan in vijf afleveringen van vijf minuten meteen na het vroege RTL Nieuws een gezonde maaltijd koken. Normaal gesproken is de kok voor het vroege nieuws geprogrammeerd met Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven en roert hij dan in de pannen. Vanaf volgende week is dat dus even anders.
Fans van Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven kunnen sinds deze week ook weer opgelucht ademhalen, want een nieuw seizoen werd maandag weer afgetrapt. Mét Hugo Kennis, die een tijdje afwezig was.
De Kook Challenge is vanaf maandag 6 februari om 18:10 uur te zien op RTL4.
Videoland-serie Onopgelost krijgt een tweede seizoen
08:30Dit programma vervangt Het Verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog op NPO 1
07:50De TV van gisteren: Prima start voor Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 april 2026
22:12Kijkers verdeeld over Kopen Zonder Kijken-stel met flink budget: 'Flabbergasted'