TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Aan de populariteit van Hunted lijkt geen einde te komen. Het programma is inmiddels bezig aan het negende seizoen, maakte promotie van van NPO 3 naar NPO 1 en scoorde in het voorbije seizoen gemiddeld boven de miljoen kijkers.
In heel het land ontstaan dan ook varianten van het programma waarin burgers op de vlucht slaan voor een team opsporingsspecialisten. Zo namen 150 jongeren in Oldambt het op tegen 40 fanatieke hunters van politie, een droneteam, handhaving en justitie.
Ook in Groningen, Soesterberg, Nederweert-Eind en Genemuiden waren of komen vergelijkbare initiatieven. Vanuit de politie is er veel enthousiasme om deze speelse klopjachten te organiseren. De politie vindt het een mooie kans om de jeugd beter te leren kennen en met ze in gesprek te gaan.
Hunted is iedere maandag om 20:35 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire
10:04'MAX Vakantieman zie je weer vanaf deze datum'
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival