TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het zit er alweer op voor de kandidaten van het tweede seizoen IJsmeesters: Een Koud Kunstje. De eerste reeks telde nog vier afleveringen, dit seizoen doet het met eentje minder.
Presentator Viktor Brand ontvangt de vier finalisten in het ijsatelier, waar de temperatuur permanent tien graden onder nul is. Koelbloedigheid is vereist, want de deelnemers zijn twee opdrachten verwijderd van de overwinning. De eerste uitdaging is de snelheidsopdracht, waarin ze ditmaal met gekleurd ijs moeten werken.
Juryleden Alec Messchaert en Anique Kuizenga bepalen welke kandidaat vlak voor de slotfase afvalt. De jury krijgt deze week versterking van Karin Bloemen. De comédienne mag de laatste opdracht onthullen: de kunstenaars moeten een sculptuur met circusthema maken.
De TV van gisteren: Schiphol Airport weet vriend en vijand te verbazen met kijkcijfers
20:09Grote naam toegevoegd aan cast van Medisch Centrum West
16:27Alweer een dramatisch verhaal in de laatste aflevering van Break Free
15:41Grey's Anatomy kondigt 23ste! seizoen aan
14:58Pijnlijk: SBS6 schrapt I've Got the Music in Me uit zaterdagavondprogrammering