TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wat er binnen de familie Blom gebeurde in de Tweede Wereldoorlog bleef lang onbesproken. Nu duikt schrijver Onno Blom in de beladen geschiedenis van zijn familie. Dat doet hij in het boek Oorlogsduif, dat afgelopen week verscheen. En in de serie In de Ban van Goed en Fout. Hierin gaat hij samen met zijn vader Hans Blom - historicus en oud-directeur van het NIOD Instituut voor Oorlogs-, Holocaust- en Genocidestudies - terug in de tijd.
De grootvader van Hans sloot zich met zijn gezin aan bij de NSB. Alleen oudste zoon Jan, Hans’ vader, keerde zich daarvan af en ging in het verzet. Die keuze veroorzaakte een breuk binnen het gezin, die na de oorlog herstelde. In deze eerste aflevering zijn Onno en Hans onder meer bij het Nationaal Archief, waar ze een ontdekking doen.
Deze aflevering van In de Ban van Goed en Fout is op 30 april vanaf 22:37 uur te zien op NPO2.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Winter Vol Liefde-Robin geniet nog altijd van bijzondere band met zijn dates
10:11Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle