TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nu de Meilandjes binnenkort hun chateau verkopen en naar Hengelo verhuizen, dreigt hun steun en toeverlaat Nadège alleen achter te blijven. Dat vonden trouwe kijkers van Chateau Meiland niet te verkroppen en lanceerden een Facebook-actie.
Het idee was simpel in al z'n elegantie: Chateau Meiland trekt zo'n 1,5 miljoen kijkers per week, als iedereen 1 euro doneert dan heeft Nadège voldoende geld om chateau Marillaux te kopen en zelf te runnen als Martien en co straks weer in Nederland zitten.
De actie ging op 1 mei van start, maar na ruim veertien dagen is 'slechts' 2500 euro binnengekomen. Een ander nadeel is dat Nadège eigenlijk het kasteel helemaal niet wil kopen, ze is dankbaar voor de giften maar ziet op tegen het onderhoud van het pand dat ze dan in haar eentje moet doen. Het opgehaalde geld komt sowieso haar kant op en wordt waarschijnlijk gebruikt om een nieuw appartement te vinden.
Partnerbijdrage
Vincent Visser genoot van korte terugkeer als Valentijn Sanders in GTST
10:22Cillian Murphy terug als Tommy Shelby: nieuwe Peaky Blinders-film in maart op Netflix
09:43Video: Jan Smit brengt duet met Paul de Leeuw alsnog uit na succesvolle Beste Zangers-optreden
09:04Jumbo Kerstreclame 2025: komt ene Roderick de kerst van Frank Lammers verstieren?
09:03Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'