TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nu de Meilandjes binnenkort hun chateau verkopen en naar Hengelo verhuizen, dreigt hun steun en toeverlaat Nadège alleen achter te blijven. Dat vonden trouwe kijkers van Chateau Meiland niet te verkroppen en lanceerden een Facebook-actie.
Het idee was simpel in al z'n elegantie: Chateau Meiland trekt zo'n 1,5 miljoen kijkers per week, als iedereen 1 euro doneert dan heeft Nadège voldoende geld om chateau Marillaux te kopen en zelf te runnen als Martien en co straks weer in Nederland zitten.
De actie ging op 1 mei van start, maar na ruim veertien dagen is 'slechts' 2500 euro binnengekomen. Een ander nadeel is dat Nadège eigenlijk het kasteel helemaal niet wil kopen, ze is dankbaar voor de giften maar ziet op tegen het onderhoud van het pand dat ze dan in haar eentje moet doen. Het opgehaalde geld komt sowieso haar kant op en wordt waarschijnlijk gebruikt om een nieuw appartement te vinden.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Olympische Winterspelen: Sluitingsceremonie, Het waren twee fantastische dagen, Little Miss Sunshine
17:36Marijke Groenewoud maakt het plaatje compleet met goud op de massastart
17:05Wat een held! Jorrit Bergsma pakt goud op de massastart
14:18Mariska Bauer openhartig over de band met haar vader: 'Ik vind dít zo jammer'
11:15Videoland-reeks Máxima lanceert spin-off: 'Mabel & Margarita'