TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze tijden van terugblikken en lijstjes mag het Jaaroverzicht NOS Journaal 2024 niet ontbreken. En dit was een roerig jaar met veel bewogen gebeurtenissen.
Nieuwslezer Saïda Maggé behandelt belangrijke nieuwsonderwerpen zoals de oorlogen in Midden-Oosten en Oekraïne, de machtswisseling in Syrië en de grote explosie in Den Haag begin deze maand. Ook de presidentsverkiezingen in de VS, waarbij in de aanloop de latere winnaar Donald Trump werd beschoten, en het eerste halfjaar van het kabinet-Schoof komen aan bod. Maggé praat met mensen die bij deze gebeurtenissen waren betrokken.
Gelukkig is er ook ruimte voor vrolijker en lichter nieuws. Zoals Koningsdag in Emmen, Oranjepassie tijdens het EK en de Olympische Spelen en het Oscarsucces van de film Oppenheimer.
Jaaroverzicht NOS Journaal 2024 zie je op zaterdag 28 december 2024 vanaf 20:30 uur bij NOS op NPO 1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door
12:43Wanneer is Eva weer terug op tv?