TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Boskamp is vaste gast in het praatprogramma, maar is iedere aflevering minstens één keer het mikpunt van spot. Meestal kan hij dat prima hebben.
Maar gisteravond zat het tegen. De oranjezomer komt deze dagen vanaf een vakantiepark in Otterlo waar de mannen in een tent dagelijks live hun talkshow verzorgen. Door het hevige noodweer was het echter amper mogelijk elkaar aan tafel te verstaan. Iedere keer als Jan iets wilde zeggen, was hij door de wolkbreuk praktisch onverstaanbaar.
Dat Boskamp daarnaast een notoir verhaspelaar is van namen helpt niet mee. De heren mogen hem geregeld plagen als hij spelers weer eens een andere naam geeft. Zo ook op woensdag toen hij een heel relaas hield over 'De Pauw', terwijl hij toch echt 'De Paul' bedoelde, de centraal middenvelder van het Argentijns elftal.
Toen Johan Derksen daar smakelijk om moest lachen, vlogen Jan en Johan elkaar letterlijk en figuurlijk in de haren.
Hierom is Carrie op Vrijdag deze week nog niet te zien
12:11Eric de Munck geeft Yvonne Coldeweijer trap na: 'Wil haar niet meer zien'
11:45Ranomi Kromowidjojo keert terug als verslaggever bij de Olympische Winterspelen
11:18Mariah Carey gaat in het Italiaans zingen tijdens opening Olympische Winterspelen
10:07Daisy blikt terug op haar deelname aan De Bondgenoten: 'Eén groot spektakel'