TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens Jan Slagter wil Piet Paulusma veel te veel geld hebben en omdat de eurobiljetten niet op de rug groeien van Jan heeft hij de onderhandelingen afgebroken. „Het geld dat wij hebben bij Omroep MAX en wat Paulusma vraagt, ligt te ver uit elkaar”, zo zegt Slagter in het AD. „Ik acht de kans klein dat we nu nog tot een overeenkomst komen. Heel spijtig, want ik had hem graag bij ons gezien.”
Piet Paulusma laat op zijn beurt in het radioprogramma van Gerard Ekdom op Radio 10 weten dat hij stomverbaasd is over de uitspraken van Jan Slagter. Piet dacht dat de onderhandelingen nog in volle gang waren en bovendien eist hij naar eigen zeggen helemaal niet zoveel geld. Ik heb nooit ergens het onderste uit de kan gevraagd. Ik weet ook niet van dit hele verhaal af. Ik kwam gisteren van een verjaardag af en toen werd ik hiermee geconfronteerd, dus ik weet er helemaal niks van.”
Slagter reageert tegenover NU.nl op de ontstane commotie en zegt dat er nog geen definitief besluit is genomen. "Ik heb straks nog een gesprek met de zegsman van Piet. We hebben eerder dus al een afspraak gehad, waaruit bleek dat we ver uit elkaar liggen. Dat moet geen verrassing zijn voor Piet, maar ik snap wel dat hij verrast is dat het nu door de media lijkt dat er al een definitief besluit is genomen."
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie
11:00Sjoerd van Ramshorst blikt vooruit op het WK voetbal: 'Het kan zomaar in één keer klaar zijn'
10:27In deze stad komt het Glazen Huis van 3FM Serious Request in 2026 te staan
10:00Noa Vahle, Sjoerd Mossou en Youri Mulder delen hun voorspellingen voor het WK voetbal 2026
10:00Noa Vahle heeft zin in het WK Voetbal: 'Ik ben de enige die namens SBS6 gaat'