TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens Jan Slagter wil Piet Paulusma veel te veel geld hebben en omdat de eurobiljetten niet op de rug groeien van Jan heeft hij de onderhandelingen afgebroken. „Het geld dat wij hebben bij Omroep MAX en wat Paulusma vraagt, ligt te ver uit elkaar”, zo zegt Slagter in het AD. „Ik acht de kans klein dat we nu nog tot een overeenkomst komen. Heel spijtig, want ik had hem graag bij ons gezien.”
Piet Paulusma laat op zijn beurt in het radioprogramma van Gerard Ekdom op Radio 10 weten dat hij stomverbaasd is over de uitspraken van Jan Slagter. Piet dacht dat de onderhandelingen nog in volle gang waren en bovendien eist hij naar eigen zeggen helemaal niet zoveel geld. Ik heb nooit ergens het onderste uit de kan gevraagd. Ik weet ook niet van dit hele verhaal af. Ik kwam gisteren van een verjaardag af en toen werd ik hiermee geconfronteerd, dus ik weet er helemaal niks van.”
Slagter reageert tegenover NU.nl op de ontstane commotie en zegt dat er nog geen definitief besluit is genomen. "Ik heb straks nog een gesprek met de zegsman van Piet. We hebben eerder dus al een afspraak gehad, waaruit bleek dat we ver uit elkaar liggen. Dat moet geen verrassing zijn voor Piet, maar ik snap wel dat hij verrast is dat het nu door de media lijkt dat er al een definitief besluit is genomen."
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: kijkers getuige van 'schokkend' moment voor Oos Kesbeke in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Claudia de Breij: Wat als, MasterChef Australië, The Marksman
19:35Zestien jaar later voelt het alsof de tijd heeft stilgestaan voor K3
16:00App Me Als Je Thuis Bent: vrouwen doorbreken zwijgen over impact van seksueel geweld op straat
14:27Leugens, macht en wantrouwen: dit is het nieuwe Videoland-programma Vals Spel