TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Slagter haalde gister het nieuws na de suggestie van Rutger Castricum dat Matthijs van Nieuwkerk al had getekend bij 'zijn' Omroep MAX. Slagter verwees die claim naar het land der fabeltjes, maar dat betekent niet dat hij geen oren heeft naar de komst van Matthijs.
Bij Humberto reageerde Slagter vrijdagavond op de ophef. NPO-directrice Frederieke Leeflang wil Matthijs niet op de buis zolang het onderzoek naar misstanden bij de publieke omroep nog loopt. Maar als de commissie Van Rijn het onderzoek later dit jaar indient mogen wat Jan Slagter betreft de onderhandelingen met Van Nieuwkerk beginnen.
Toen de Volkskrant vorig jaar november met een groot exposé kwam over de verziekte werkcultuur bij DWDD nam Matthijs van Nieuwkerk zelf ontslag bij BNNVARA. Sindsdien is de 62-jarige programmamaker omroeploos, maar als het aan Jan Slagter ligt wordt Omroep MAX zijn nieuwe thuisbasis: "Het is aan Matthijs met wie hij wil gaan praten. En ik hoop dat hij met mij wil praten. Dat zal na het onderzoek zijn, ergens half november. En dan is het 'vol verwachting klopt mijn hart'."
Alex uit Over Mijn Lijk op 37-jarige leeftijd overleden
07:47Claudia de Breij verzorgt Oudejaarsconference 2026
07:46De TV van gisteren: Veel kijkers voor bijzondere Kopen Zonder Kijken-aflevering met Sarah en Lasse
07:00GTST Spoilers - maandag 16 t/m donderdag 19 maart 2026
06:47Vanavond op TV: Een schat aan Shaffy, Undercover in Nederland, Passengers