TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Slagter haalde gister het nieuws na de suggestie van Rutger Castricum dat Matthijs van Nieuwkerk al had getekend bij 'zijn' Omroep MAX. Slagter verwees die claim naar het land der fabeltjes, maar dat betekent niet dat hij geen oren heeft naar de komst van Matthijs.
Bij Humberto reageerde Slagter vrijdagavond op de ophef. NPO-directrice Frederieke Leeflang wil Matthijs niet op de buis zolang het onderzoek naar misstanden bij de publieke omroep nog loopt. Maar als de commissie Van Rijn het onderzoek later dit jaar indient mogen wat Jan Slagter betreft de onderhandelingen met Van Nieuwkerk beginnen.
Toen de Volkskrant vorig jaar november met een groot exposé kwam over de verziekte werkcultuur bij DWDD nam Matthijs van Nieuwkerk zelf ontslag bij BNNVARA. Sindsdien is de 62-jarige programmamaker omroeploos, maar als het aan Jan Slagter ligt wordt Omroep MAX zijn nieuwe thuisbasis: "Het is aan Matthijs met wie hij wil gaan praten. En ik hoop dat hij met mij wil praten. Dat zal na het onderzoek zijn, ergens half november. En dan is het 'vol verwachting klopt mijn hart'."
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur