TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jan Smit maakte in 2019 wereldkundig een burn-out te hebben. In de Vlaamse krant Het Laatste Nieuws kijkt hij uitgebreid terug op de donkerste periode uit zijn leven.
Volgens Jan moest hij de tol betalen voor 25 jaar lang rennen, vliegen en geleefd worden als artiest. "Als je gesprekken voert met een therapeut, kom je jezelf tegen. Confronterend, maar dat moet ook. Je moet eerst zelf herkennen en erkennen wat er aan de hand is. De bodem raken voor je overeind kan krabbelen."
In de periode dat hij uit de spotlights verdween, heeft de Volendammer geen moment aan stoppen gedacht. "Nee, ik wist dat ik overwerkt was. Te veel hooi op mijn vork genomen en dat te lang volgehouden. Maar er is licht aan het eind van de tunnel."
Jan stond vorige maand als één van de vier presentatoren op het podium van het Eurovisie Songfestival. Hij kiest in het vervolg zijn werkzaamheden zeer zorgvuldig. "Ik ga heel selectief zijn. En dat weet mijn manager. Die wil ook niet dat ik weer anderhalf jaar uit de roulatie ben. Gezondheid gaat voor alles, daar kom je pas achter als je erin verzeild raakt."
Vanavond op TV: Beste zangers, Een huis vol, Year One
17:10Vooravond Net5 ongekend kijkcijferdrama: 'Buzz en True crime today trekken officieel nul kijkers'
15:39Jan Roos en Dennis Schouten voor rechter om uitspraken over vrouwen in Roddelpraat
15:02Utopia-sterren Cemal en Romy leggen breuk na maand al bij: 'Ons gezin gered'
14:08Sjoerd van Ramshorst (40) en vrouw Jasmijn verwachten tweede kindje: ‘Er komt een meisje aan’