TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jan Smit maakte in 2019 wereldkundig een burn-out te hebben. In de Vlaamse krant Het Laatste Nieuws kijkt hij uitgebreid terug op de donkerste periode uit zijn leven.
Volgens Jan moest hij de tol betalen voor 25 jaar lang rennen, vliegen en geleefd worden als artiest. "Als je gesprekken voert met een therapeut, kom je jezelf tegen. Confronterend, maar dat moet ook. Je moet eerst zelf herkennen en erkennen wat er aan de hand is. De bodem raken voor je overeind kan krabbelen."
In de periode dat hij uit de spotlights verdween, heeft de Volendammer geen moment aan stoppen gedacht. "Nee, ik wist dat ik overwerkt was. Te veel hooi op mijn vork genomen en dat te lang volgehouden. Maar er is licht aan het eind van de tunnel."
Jan stond vorige maand als één van de vier presentatoren op het podium van het Eurovisie Songfestival. Hij kiest in het vervolg zijn werkzaamheden zeer zorgvuldig. "Ik ga heel selectief zijn. En dat weet mijn manager. Die wil ook niet dat ik weer anderhalf jaar uit de roulatie ben. Gezondheid gaat voor alles, daar kom je pas achter als je erin verzeild raakt."
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Mathilde uit URK! onderging maagverkleining: 'Nacht in ziekenhuis'
13:06Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'
11:07Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen
10:56NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show