TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jan Versteegh heeft een nieuwe presentatieklus te pakken. Hij is namelijk de presentator van de nieuwe quiz De laatste vraag, die dit najaar op SBS te zien zal zijn.
In de spelshow De laatste vraag nemen tien kandidaten het tegen elkaar op door elke ronde een vraag juist te beantwoorden. Antwoord je goed, dan blijf je in het spel. Antwoord je fout, dan lig je eruit. Wie de laatste vraag juist beantwoordt wint de prijzenpot van 25.000 euro. Zijn er meer kandidaten over gebleven bij die alles beslissende laatste vraag, dan delen zij de prijzenpot. Aan Jan de taak om het spel zo spannend mogelijk te houden tot het eind.
De quiz heeft een hoog tempo en wie kan dat beter presenteren dan de energieke Jan. Het presenteren van tv-spelletjes ligt hem wel, hiervoor presenteerde hij onder andere Lingo, Echt Waar?! En BINGO! De 100.000 euro quiz.
De laatste vraag is vanaf 12 oktober om 20:30 uur te zien op SBS6.
De TV van gisteren: veel kritiek op Cruijff-docu en Miljoenenjacht vond men maar saai
09:35Kijkers genieten van klagende Gerard Joling op vakantie in Only Joling (video)
08:47Maan in De Geknipte Gast: 'Sommige reacties blijven me raken'
08:18De TV van gisteren: Wie is de Mol? primetime-winnaar, maar ook minder bekeken
10:29De TV van gisteren: Voice of Holland levert in bij tweede ronde Battles