TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jan Versteegh heeft een nieuwe presentatieklus te pakken. Hij is namelijk de presentator van de nieuwe quiz De laatste vraag, die dit najaar op SBS te zien zal zijn.
In de spelshow De laatste vraag nemen tien kandidaten het tegen elkaar op door elke ronde een vraag juist te beantwoorden. Antwoord je goed, dan blijf je in het spel. Antwoord je fout, dan lig je eruit. Wie de laatste vraag juist beantwoordt wint de prijzenpot van 25.000 euro. Zijn er meer kandidaten over gebleven bij die alles beslissende laatste vraag, dan delen zij de prijzenpot. Aan Jan de taak om het spel zo spannend mogelijk te houden tot het eind.
De quiz heeft een hoog tempo en wie kan dat beter presenteren dan de energieke Jan. Het presenteren van tv-spelletjes ligt hem wel, hiervoor presenteerde hij onder andere Lingo, Echt Waar?! En BINGO! De 100.000 euro quiz.
De laatste vraag is vanaf 12 oktober om 20:30 uur te zien op SBS6.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel