TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jan Versteegh heeft een nieuwe presentatieklus te pakken. Hij is namelijk de presentator van de nieuwe quiz De laatste vraag, die dit najaar op SBS te zien zal zijn.
In de spelshow De laatste vraag nemen tien kandidaten het tegen elkaar op door elke ronde een vraag juist te beantwoorden. Antwoord je goed, dan blijf je in het spel. Antwoord je fout, dan lig je eruit. Wie de laatste vraag juist beantwoordt wint de prijzenpot van 25.000 euro. Zijn er meer kandidaten over gebleven bij die alles beslissende laatste vraag, dan delen zij de prijzenpot. Aan Jan de taak om het spel zo spannend mogelijk te houden tot het eind.
De quiz heeft een hoog tempo en wie kan dat beter presenteren dan de energieke Jan. Het presenteren van tv-spelletjes ligt hem wel, hiervoor presenteerde hij onder andere Lingo, Echt Waar?! En BINGO! De 100.000 euro quiz.
De laatste vraag is vanaf 12 oktober om 20:30 uur te zien op SBS6.
Het sprintweekend op het Circuit of the Americas brengt de Formule 1-actie in een compact jasje tijdens de GP van de Verenigde Staten: slechts één vrije training, gevolgd door sprintkwalificatie op vrijdag, de sprintrace en reguliere kwalificatie op zaterdag, en de grote race op zondagavond. Daarnaast staat er veel op het spel voor de coureurs in Austin.
Jet de Nijs maakt indruk bij talkshow Gert Verhulst: 'Ik kan weer naar Robs muziek luisteren' (video)
10:33Linda de Mol: 'De leukste cliffhanger ooit in komend seizoen van Gooische Vrouwen'
10:00Bente Fokkens blikt terug op haar Beste Zangers-deelname: 'Schrok een beetje van hoe lief de kijkers zijn'
10:00Gerard Joling denkt nog lang niet aan stoppen: 'Zolang mijn lichaam en stem het volhouden'
09:07De TV van gisteren: Slimste Mens scoort, kijkcijferrecord voor Vandaag Inside