TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van der Heijden komt praten over het nieuwe kookboek van Yotam Ottolenghi, terwijl Flokstra vertelt over het proces tegen Ridouan T. Ook Frank Evenblij (Tour de France) en Shary-An (muziek) leveren een bijdrage aan de eerste De vooravond ooit.
Het programma wordt gepresenteerd door het duo Fidan Ekiz en Renze Klamer. Zij nemen plaats op de stoel die vijftien jaar door Matthijs van Nieuwkerk werd bemand met ‘zijn’ De wereld draait door. De eerste uitzending is vanaf omstreeks 19.05 uur te zien bij BNNVARA op NPO1.
Vanavond bij De Vooravond: Advocaat @ChrisFloks is boos en vertelt waarom zijn kantoor Ficq&Partners onder vuur ligt. Frank Evenblij overtuigt Fidan en Renze van de Tour de France. Janny van der Heijden brengt een ode aan Ottolenghi en muziek van @Shary_an.
Rond 19:00 op @NPO1 pic.twitter.com/tbmP2DQcPB — De Vooravond (@devooravondtv) August 31, 2020
Carlo Boszhard over nieuw seizoen The Masked Singer zonder Loretta Schrijver: 'We benoemen ons verdriet'
12:12De Verhulstjes keren in december terug met 'magische kerstspecial'
11:16Waylon kritisch over nieuwe protocollen The Voice: 'Sfeer van wantrouwen'
10:15Zangeres Emma Heesters kan niet meer zwanger raken na kankerbehandeling
10:00Buddy Vedder belooft een groots seizoen van The Masked Singer: 'Nóg meer spektakel'