TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van der Heijden komt praten over het nieuwe kookboek van Yotam Ottolenghi, terwijl Flokstra vertelt over het proces tegen Ridouan T. Ook Frank Evenblij (Tour de France) en Shary-An (muziek) leveren een bijdrage aan de eerste De vooravond ooit.
Het programma wordt gepresenteerd door het duo Fidan Ekiz en Renze Klamer. Zij nemen plaats op de stoel die vijftien jaar door Matthijs van Nieuwkerk werd bemand met ‘zijn’ De wereld draait door. De eerste uitzending is vanaf omstreeks 19.05 uur te zien bij BNNVARA op NPO1.
Vanavond bij De Vooravond: Advocaat @ChrisFloks is boos en vertelt waarom zijn kantoor Ficq&Partners onder vuur ligt. Frank Evenblij overtuigt Fidan en Renze van de Tour de France. Janny van der Heijden brengt een ode aan Ottolenghi en muziek van @Shary_an.
Rond 19:00 op @NPO1 pic.twitter.com/tbmP2DQcPB — De Vooravond (@devooravondtv) August 31, 2020
Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire
10:04'MAX Vakantieman zie je weer vanaf deze datum'
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival