TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is zomer en veel kijkers weten wat dat betekent: het is tijd voor MAX Vakantieman! Ombudsman Jeanine Janssen vertelt alvast wat er dit seizoen allemaal voorbij komt.
En dat is genoeg.
Na al die jaren MAX Vakantieman zou je haast zeggen dat het langzamerhand wel mee moet vallen met alle vakantieleed, maar niet is minder waar want ook dit seizoen zit weer bomvol slechte vakantie ervaringen
“Je ziet weer de slechte accommodaties terugkomen, mensen die in een bouwput terecht komen, veel lawaai hebben of het hotel wordt als nieuw aangeprezen maar dan treffen ze toch schimmel aan en gaten in de vloeren. Dus het wordt een beetje als vanouds,” laat MAX Ombudsman Jeanine voor de camera van RTL Boulevard weten.
“Ook de bekende andere problemen als vertragingen, annuleringen, je staat op het vliegveld en je vliegtuig komt niet dus kom maar weer terugkomen allemaal voorbij. Daar hebben we trouwens ook een heel leuk item over,” verklapt ze.
De opzet van het consumentenprogramma blijft in ieder geval ongewijzigd. Samen met Sybrand Niessen zoekt Jeanine Janssen naar oplossingen voor uiteenlopende vakantieproblemen. Natuurlijk is de ‘Mystery Guest’ ook weer van de partij die accommodaties op populaire vakantiebestemmingen inspecteert.
MAX Vakantieman gaat maandag 8 juli om 20:35 uur van start en is acht weken achter elkaar te zien op NPO1. In verband met de Olympische Spelen verhuist het programma op 29 juli en 5 augustus van NPO 1 naar NPO 2.
In deze nieuwe spelshow maakt Soy Kroon binnenkort ook zijn opwachting
09:25Oeps: SBS6 blundert en zet uitslag De Bondgenoten te vroeg online
08:53De TV van gisteren: Kijkers reageren behoorlijk wisselend op De Kerststal van Nederland
08:00Exclusief: Deze zeven BN'ers doen mee aan No Way Back VIPS 2026!
06:47Vanavond op TV: In de voetsporen van de jaren 80, Grote gezinnen, grote vakanties, John Wick: Chapter 3 - Parabellum