TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
The Tribute – Battle of the Bands met presentator Gerard Ekdom was een behoorlijk succes bij SBS6. Maar John de Mol en consorten moeten op zoek naar een nieuw gezicht nu Ekdom vertrekt naar Radio Veronica en daarom geen onderdeel meer uitmaakt van Talpa.
Jeroen Nieuwenhuize, collega van Ekdom bij Radio 10, staat wel open om de presentatiehandschoen op te pakken. “John mag me bellen”, zei de radio-dj in gesprek met Shownieuws.
Voor Nieuwenhuize zal het programma presenteren voelen als thuiskomen daar hij ook dit weekend al de concerten rondom The Tribute in de Ziggo Dome aan elkaar praat. Een telefoontje heeft Nieuwenhuize nog niet gehad. "Dit was de belangrijkste klus om mee te pakken en dan zien we daarna wel verder."
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026.
Monique Hansler: 'Dit ga je niet zien in het nieuwe seizoen'
12:35Een Huis Vol is vanaf deze dag weer terug op tv
12:25Geïrriteerde Casper in De Bondgenoten: 'Je moet niet zo snauwen naar mij'
11:55De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:39Wanneer begint het tweede seizoen van De Hygiënepolitie?