TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De afgelopen weken interviewde Jeroen in Hoge bomen BN'ers als Martien Meiland, John van den Heuvel, Louis van Gaal, Sylvie Meis en Rachel Hazes. Het muzikale zaterdagavondprogramma scoorde topcijfers, maar kon ook op kritiek rekenen.
Vooral de uitzending met Sylvie zorgde voor ophef en was een dankbaar onderwerp van spot in Veronica inside waar de presentatrice door de mangel werd gehaald. Meis zou eng en nep zijn en Hoge bomen was volgens de heren een "k*tprogramma".
Jeroen laat aan Privé TV weten wat hij van alle kritiek vindt. Ook online was er veel negatief commentaar op Sylvie, wat volgens Van der Boom een ieders goed recht is. Toch wijst hij mensen op hun verantwoordelijkheid: "Ik vind wel dat mensen daar voorzichtig mee moeten zijn. Zoals bij een VI ook. Daar wordt ze er persoonlijk op aangepakt en dat raakt mij wel."
Sowieso is Jeroen niet heel blij met de kritiek die VI heeft, het lijkt een beetje op nest bevuilen: "Als ze dan ook nog bij het succes van SBS, bij de eigen club waar we zitten, zelfs nog even het woord ‘kutprogramma’ noemen, dan moet ik daar wel even over nadenken. Maar het raakt me niet. Ik vind het meer gewoon geen klasse hebben, laat ik het zo zeggen."
Jan Smit maakt indruk met cover van nummer Tabitha in Onvergetelijke Liedjes
16:27Rafael van der Vaart vol zelfspot in Vandaag Inside: 'Beste professionele amateur ter wereld'
16:04Sander Schimmelpenninck kondigt nieuw seizoen Sander en de kloof aan
15:20Deze programma's rondom Sinterklaas mag je niet missen
14:25Linda en Ivan Kraan uit Een Huis Vol verwachten tiende kind