amusement
Jeroen Wollaars winnaar van Sonja Barend Award
Jacob-Jan van de Groep
  ·    ·  
LAATSTE UPDATE: 13-10-21 13:46

In Nieuwsuur ging Wollaars op 10 maart in gesprek met de minister van Financiën en CDA-voorman. Dinsdag kreeg hij de prijs uit handen van naamgever Sonja Barend in de BNNVARA-talkshow Khalid & Sophie.
Wat een avond, dank dank 🙏🏼 voor de lieve berichten, de mooie woorden, het diner @VARAgids/Sonja - én natuurlijk voor iedereen @Nieuwsuur 💙 speciaal @JanevanLaar @nynkedezoeten @Jorn @arjannoorlander @joostoranje @milenaholdert @ejoffringa - die brains mogen picken is 🚀 pic.twitter.com/VX6OQFjDTM
— Jeroen Wollaars (@wol) October 13, 2021
Lovend
"Aan het gesprek kon je heel goed zien dat het ontzettend goed was voorbereid. Dan zit de interviewer daar en dat straalt eraf, die voelt zich gerustgesteld. Je hebt alles doorgenomen, alle mogelijkheden bekeken. Dat leidt tot een heel streng maar ontspannen gesprek”, sprak Barend lovende woorden over het winnende interview. Vorig jaar won Coen Verbraak de prijs voor zijn gesprek met Liesbeth Beukeboom in Srebrenica - de machteloze missie van Dutchbat.
Podium
Mariëlle Tweebeeke eindigde op de tweede plaats voor haar gesprek met Mark Rutte in Nieuwsuur. De derde plek was weggelegd voor Twan Huys, die in Buitenhof het gesprek aanging met Sywert van Lienden.
Sonja Barend is bij ons in de studio om de naar haar vernoemde award voor het beste televisie-interview van het jaar uit te reiken. Benieuwd wie er heeft gewonnen? Dat zie je hier! “Ik ben er een beetje stil van.” #KhalidenSophie pic.twitter.com/MzDfbXyxye
— Khalid & Sophie (@khalidensophie) October 12, 2021

Alles over Pathé Thuis

Mis niets van de Gouden Televizier-Ring 2022

Formule 1 volg je hier

Knokken geblazen: de beste actiefilms
Gerelateerd nieuws

Heleen van Royen en Özcan Akyol in nieuw seizoen Vier Handen op Eén Buik

Tim Hofman komt met nieuw seizoen Pak de Macht

Actrice Eva Crutzen komt met eigen serie

Nieuw seizoen Oogappels volgende maand al te zien

Dramaserie BuZa krijgt een vervolg
