TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Over vier dagen begint het EK voetbal, maar dat is voor BNNVARA nog niet genoeg voetbal op televisie. Jessica Villerius heeft namelijk een documentaire over voetballer Memphis Depay gemaakt en die is tijdens het EK te zien.
Villerius volgde de aanvaller van het Nederlands elftal in 2019 bij zijn revalidatie nadat Depay zijn voorste kruisband had afgescheurd. "Ik weet precies niets van voetbal, maar wilde per se dit intieme proces, van iemand die altijd zó onder een vergrootglas ligt, vastleggen", zegt Villerius.
De documentairemaakster was vooral onder de indruk van de 27-jarige spits. "Ik zag iemand die een doorzettingsvermogen en een discipline heeft om jaloers op te zijn, iemand die het liefst zijn voeten en muziek het woord laat voeren en daar verdomd goed in is. Maar ook iemand die soms moeite heeft anderen te vertrouwen en eigenlijk altijd, ongeacht wat hij doet, kritiek krijgt."
De documentaire Met Beide Benen is op 20 juni te zien bij BNNVARA op NPO1. Villerius maakte eerder onder andere de documentaire De kinderen van Ruinerwold.
Memphis Depay was direct betrokken bij 26 doelpunten in zijn laatste 20 interlands (13 goals, 13 assists). Tamelijk bizarre cijfers. — Bart Frouws (@bartf) June 6, 2021
Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Groundhog Day
19:17Edsilia Rombley gaat weer acteren: te zien in serie Summer Break
14:15Kijkers van Meer dan Verwacht en Vier Handen op één Buik opgelet: dit is wanneer je klaar moet zitten
13:48Monique Hansler haalt uit na opnamerumoer: 'Ze maken van een mug een olifant'
13:18De Lama's 2.0?: 'BNNVARA komt met een nieuwe improvisatieshow'