TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Ik vond eigenlijk dat het heel erg goed ging, tot de laatste vijf minuten", zo zegt Jinek in haar eigen programma op vrijdag als gast Marc-Marie Huijbregts aan haar vraagt wat ze ervan vond. "Ik denk dat het een eerlijk, fair en hard politiek gesprek was tot de laatste vijf minuten, toen veranderden de spelregels, toen was het niet meer eerlijk."
Aan het eind kreeg Koning de kans om Baudet toe te spreken. Jinek liet vrijdagavond weten dat ze niet wist wat Koning zou gaan zeggen in zijn 'roast'. Toen ze naar het verhaal van Koning luisterde, hoopte ze nog dat er iets zou veranderen, maar dat gebeurde niet. "Je verwacht bij een cabaretier dat het een performance is. [..] En je zit dan eigenlijk te wachten tot er een kantelpunt komt. [..] Of dat er wat te lachen valt, maar ik hoorde eigenlijk alleen maar nare dingen."
Baudet besloot al tijdens het verhaal de uitzending te verlaten. Na de uitzending belde Jinek met Baudet en was er een goed gesprek tussen de twee.
Het perfecte spel om met familie of vrienden te spelen tijdens deze koude winterdagen. Het bordspel van The Floor gaat namelijk voor veel plezier zorgen!
Terugkijken: Estavana Polman onthult in Vandaag Inside wat handbalsters écht verdienen: ‘Zo!’
10:00Kim-Lian van der Meij speelt aartsengel Gabriël in De Kerststal van Nederland: 'Bijzonder'
10:00Wie speelt wie in De Kerststal van Nederland?
09:38Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Only Joling
09:31Anne-Mar Zwart presenteert nieuw datingprogramma voor de EO