TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij Renze vertelt de presentator openhartig over.
Praatjesmakers was een Nederlands tv-programma dat werd uitgezonden van 2002 tot 2009. Dat is al een tijdje geleden, maar nog altijd worden de meest veelbesproken video's online massaal gekeken. Een terugkeer zou dus ook niet gek zijn, zo vindt ook presentator Jochem van Gelder. "Waarom het niet meer op televisie is? Dat weet ik ook niet. Ik weet wel dat als we het weer zou maken en je zou met die kinderen de actualiteiten bespreken en wat er gebeurt is in hun eigen leven de week daarvoor en de opnames zouden dicht op de uitzendingen zitten, zou dat fantastische televisie zijn", aldus de presentator.
Toch heeft hij er zelf weinig vertrouwen in dat het snel gebeurt. "Je weet hoe het werkt: hoe harder ik dat roep, hoe kleiner de kans wordt. Het moet een keer opgepakt worden en dit zou het moment kunnen zijn. Dat is alleen niet aan mij", weet hij als de beste. "Maar ik weet zeker als je het maakt - en nogmaals: met zoveel aandacht besteed aan de screening van goede praatjesmakers - dan zou het weer werken."
Eén iemand die dat ook ziet zitten, is Wilco. Hij deed zo'n elf jaar geleden zelf mee aan de Praatjesmaker-spin-off Alles Kids en kan de opnames nog enorm goed herinneren, zo blijkt uit de onderstaande video.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Off the record, Premiejagers, The Pope's Exorcist
06:00Boxing Stars 2026 kijken: zo volg je de wedstrijden live
22:24Deze kandidaten zien we terug in de finaleweek van De Slimste Mens najaar 2026
16:01Nieuws van de Dag komt met extraatje voor kijkers na reguliere uitzending
15:10Van schaatsen tot kerstfilms: deze tv-programma's brengen je alvast in de winterstemming