TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het verhaal wekte Derksen de indruk dat hij als twintiger in een dronken bui een evenzeer dronken vrouw met een kaars had gepenetreerd nadat zij in slaap was gevallen. Derksen zei dat hij zich schaamde voor het voorval maar dat hij het toch vertelde omdat iedereen wel eens een jeugdzonde begaat.
Woensdag viel vervolgens iedereen over de opiniemaker heen en werd er massaal geroepen om zijn ontslag. Ook werkgever Talpa zei in een verklaring enorm geschrokken te zijn. Het bedrijf wil op korte termijn een gesprek met Derksen.
In de uitzending van woensdag vertelde Johan Derksen dat het verhaal toch net even anders in elkaar stak. De bewuste kaars was niet in de jongedame gestoken maar tussen haar benen gezet. Een belangrijk verschil. Het vervolg van de uitzending was desondanks bijzonder ongemakkelijk.
Gaste Yesim Candan wilde alsnog excuses horen van Derksen, René van der Gijp zei het hele verhaal niet te geloven en dreigde later met opstappen omdat hij er geen zin meer in had. Özcan Akyol probeerde intussen de boel bij elkaar te houden.
Het verhaal van Derksen heeft in ieder geval al één gevolg: vaste gaste Roos Schlikker heeft laten weten voortaan niet meer aan te willen schuiven. Of het incident gevolgen gaat hebben voor Derksen zelf, merken we later
De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:52Art Rooijakkers presenteert nieuwe SBS6-quiz
10:00Sosha Duysker heeft zin in de 4Daagse: 'Het is bijna een kruistocht in afritsbroek'
09:53Wanneer is de reallifesoap van Wolter Kroes op tv te zien?
08:44Kijkers balen van de nieuwe uitzendtijd van B&B Vol Liefde