TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het verhaal wekte Derksen de indruk dat hij als twintiger in een dronken bui een evenzeer dronken vrouw met een kaars had gepenetreerd nadat zij in slaap was gevallen. Derksen zei dat hij zich schaamde voor het voorval maar dat hij het toch vertelde omdat iedereen wel eens een jeugdzonde begaat.
Woensdag viel vervolgens iedereen over de opiniemaker heen en werd er massaal geroepen om zijn ontslag. Ook werkgever Talpa zei in een verklaring enorm geschrokken te zijn. Het bedrijf wil op korte termijn een gesprek met Derksen.
In de uitzending van woensdag vertelde Johan Derksen dat het verhaal toch net even anders in elkaar stak. De bewuste kaars was niet in de jongedame gestoken maar tussen haar benen gezet. Een belangrijk verschil. Het vervolg van de uitzending was desondanks bijzonder ongemakkelijk.
Gaste Yesim Candan wilde alsnog excuses horen van Derksen, René van der Gijp zei het hele verhaal niet te geloven en dreigde later met opstappen omdat hij er geen zin meer in had. Özcan Akyol probeerde intussen de boel bij elkaar te houden.
Het verhaal van Derksen heeft in ieder geval al één gevolg: vaste gaste Roos Schlikker heeft laten weten voortaan niet meer aan te willen schuiven. Of het incident gevolgen gaat hebben voor Derksen zelf, merken we later
Wanneer is Goedemorgen Nederland weer terug op tv?
11:23Bekijk de eerste beelden van het tweede seizoen De Hanslers: Van de Piste naar de Playa
10:16De eerste beelden van Bestemming X 2026 zijn verschenen
10:00Barbara de Loor onthult haar favoriete serie: 'Er zit veel humor en zelfspot in'
09:54Hoe leuk: alle afleveringen van De Fabeltjeskrant komen online