TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het verhaal wekte Derksen de indruk dat hij als twintiger in een dronken bui een evenzeer dronken vrouw met een kaars had gepenetreerd nadat zij in slaap was gevallen. Derksen zei dat hij zich schaamde voor het voorval maar dat hij het toch vertelde omdat iedereen wel eens een jeugdzonde begaat.
Woensdag viel vervolgens iedereen over de opiniemaker heen en werd er massaal geroepen om zijn ontslag. Ook werkgever Talpa zei in een verklaring enorm geschrokken te zijn. Het bedrijf wil op korte termijn een gesprek met Derksen.
In de uitzending van woensdag vertelde Johan Derksen dat het verhaal toch net even anders in elkaar stak. De bewuste kaars was niet in de jongedame gestoken maar tussen haar benen gezet. Een belangrijk verschil. Het vervolg van de uitzending was desondanks bijzonder ongemakkelijk.
Gaste Yesim Candan wilde alsnog excuses horen van Derksen, René van der Gijp zei het hele verhaal niet te geloven en dreigde later met opstappen omdat hij er geen zin meer in had. Özcan Akyol probeerde intussen de boel bij elkaar te houden.
Het verhaal van Derksen heeft in ieder geval al één gevolg: vaste gaste Roos Schlikker heeft laten weten voortaan niet meer aan te willen schuiven. Of het incident gevolgen gaat hebben voor Derksen zelf, merken we later
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Cybermannetje Dave Maasland (VI) overladen met steunbetuigingen na droevig bericht
14:38Zo gaat het met Peter Jan Rens na beroerte en hartproblemen
13:36Monique Hansler: 'Dit ga je niet zien in het nieuwe seizoen'
12:35Een Huis Vol is vanaf deze dag weer terug op tv
12:25Geïrriteerde Casper in De Bondgenoten: 'Je moet niet zo snauwen naar mij'