TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Johan Derksen wil dat Talpa iets doet aan de grote hoeveelheid reclame-onderbrekingen tijdens zijn televisieprogramma Veronica Inside. Hij vindt het minachting richting de kijker.
Volgens Derksen loopt het de spuigaten uit. Vooral tijdens het einde van de uitzending. Dan komt Veronica namelijk vlak achter elkaar twee reclame-onderbrekingen. “Op ’t einde gooien ze er twee van die dingen in, omdat ons salaris betaald moet worden. Dan zie je de helft van de mensen afhaken.”
Derksen neemt het op voor de kijker. “Ik vind dit eerlijk gezegd minachting richting de kijkers als je aan het eind van het programma nog twee keer negen minuten reclame erin gooit. Dat kan gewoon niet. Ik begrijp dat de commerciële televisie reclame heeft, maar dit gaat te ver.”
Vanaf deze datum is het tweede seizoen van Over De A4 op televisie te zien
09:31Dit programma vervangt Ons Kent Ons op RTL 4
07:49De TV van gisteren: Vernieuwde Triviant valt nog niet in de smaak bij kijkers
06:47Vanavond op TV: We zijn er bijna!, Woeste grond, G.I. Jane
22:02Vraag van Fred in B&B Vol Liefde ontketent storm aan reacties van kijkers: 'Dit is toch van de zotte'