TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Johan Derksen wil dat Talpa iets doet aan de grote hoeveelheid reclame-onderbrekingen tijdens zijn televisieprogramma Veronica Inside. Hij vindt het minachting richting de kijker.
Volgens Derksen loopt het de spuigaten uit. Vooral tijdens het einde van de uitzending. Dan komt Veronica namelijk vlak achter elkaar twee reclame-onderbrekingen. “Op ’t einde gooien ze er twee van die dingen in, omdat ons salaris betaald moet worden. Dan zie je de helft van de mensen afhaken.”
Derksen neemt het op voor de kijker. “Ik vind dit eerlijk gezegd minachting richting de kijkers als je aan het eind van het programma nog twee keer negen minuten reclame erin gooit. Dat kan gewoon niet. Ik begrijp dat de commerciële televisie reclame heeft, maar dit gaat te ver.”
Wanneer verschijnen er nieuwe afleveringen van Fort Alpha op NPO Start?
13:03'Dit is echt een leuk nieuw Vandaag Inside-talent'
10:29Tygo Gernandt terug in Fort Alpha: 'Ik zat juichend achter mijn telefoon'
10:21Vanaf deze datum is de streaming-editie van Wie is de Mol? te zien
09:54Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Ewout: