TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Johan Derksen wil dat Talpa iets doet aan de grote hoeveelheid reclame-onderbrekingen tijdens zijn televisieprogramma Veronica Inside. Hij vindt het minachting richting de kijker.
Volgens Derksen loopt het de spuigaten uit. Vooral tijdens het einde van de uitzending. Dan komt Veronica namelijk vlak achter elkaar twee reclame-onderbrekingen. “Op ’t einde gooien ze er twee van die dingen in, omdat ons salaris betaald moet worden. Dan zie je de helft van de mensen afhaken.”
Derksen neemt het op voor de kijker. “Ik vind dit eerlijk gezegd minachting richting de kijkers als je aan het eind van het programma nog twee keer negen minuten reclame erin gooit. Dat kan gewoon niet. Ik begrijp dat de commerciële televisie reclame heeft, maar dit gaat te ver.”
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters