TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Johan Derksen wil dat Talpa iets doet aan de grote hoeveelheid reclame-onderbrekingen tijdens zijn televisieprogramma Veronica Inside. Hij vindt het minachting richting de kijker.
Volgens Derksen loopt het de spuigaten uit. Vooral tijdens het einde van de uitzending. Dan komt Veronica namelijk vlak achter elkaar twee reclame-onderbrekingen. “Op ’t einde gooien ze er twee van die dingen in, omdat ons salaris betaald moet worden. Dan zie je de helft van de mensen afhaken.”
Derksen neemt het op voor de kijker. “Ik vind dit eerlijk gezegd minachting richting de kijkers als je aan het eind van het programma nog twee keer negen minuten reclame erin gooit. Dat kan gewoon niet. Ik begrijp dat de commerciële televisie reclame heeft, maar dit gaat te ver.”
Winter Vol Liefde België komt naar Videoland: dit is wanneer
12:59Salar uit De Bondgenoten wordt online flink aangepakt: 'Vies vrouwonvriendelijk ventje'
12:11Johan Derksen verheugd met Jumbo-vertrek Frank Lammers: 'Irritante man'
10:55Video: Chess houdt het niet droog na agressieve opdracht in De Bondgenoten
10:00De tv-aanraders van Edsilia Rombley: 'Ik hou van documentaires'