TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Johan Derksen wil dat Talpa iets doet aan de grote hoeveelheid reclame-onderbrekingen tijdens zijn televisieprogramma Veronica Inside. Hij vindt het minachting richting de kijker.
Volgens Derksen loopt het de spuigaten uit. Vooral tijdens het einde van de uitzending. Dan komt Veronica namelijk vlak achter elkaar twee reclame-onderbrekingen. “Op ’t einde gooien ze er twee van die dingen in, omdat ons salaris betaald moet worden. Dan zie je de helft van de mensen afhaken.”
Derksen neemt het op voor de kijker. “Ik vind dit eerlijk gezegd minachting richting de kijkers als je aan het eind van het programma nog twee keer negen minuten reclame erin gooit. Dat kan gewoon niet. Ik begrijp dat de commerciële televisie reclame heeft, maar dit gaat te ver.”
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij